دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرماندار:
۷۳ هزار و ۵۸۶ نفر در دامغان واجد شرایط رای دادن هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار دامغان گفت: ۷۳ هزار و ۵۸۶ نفر در شهرستان واجد شرایط رای دادن و از این تعداد یکهزار و ۵۹۲ نفر رای اولی هستند.

به گزارش مرآت، مهدی بندرآبادی روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران در سالن جلسات فرمانداری دامغان، افزود: ۳۶ هزار و ۷۵۹ آقا و ۳۶ هزار و ۸۲۷ نفر خانم در شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند. 

وی ادامه داد: سه هزار نفر از عوامل اجرایی، هیات نظارت و نیروهای امنیتی، در برگزاری امر انتخابات مشارکت دارند. 

بندرآبادی اضافه کرد: ۵۶۱ نفر در سطح روستاها به رقابت انتخاباتی می‌پردازند که از این تعداد ۲۷۸ نامزد از روستاهای بخش امیرآباد و ۲۸۳ نامزد از روستاهای بخش مرکزی هستند. 

وی اظهارداشت: ۸۳ نامزد برای کرسی شوراهای اسلامی شهرهای دامغان رقابت می کنند که ۴۷ نفر در شهر دامغان، ۱۶ نفر در شهر دیباج، ۱۰ نفر در شهر امیریه و ۱۰ نفر در شهر کلاته رودبار نامزد هستند. 

بندرآبادی با اشاره به اینکه ۱۳۸ شعبه اخذ رای در این شهرستان تدارک دیده شده است، گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، تعداد شعب اخذ رای نسبت به انتخابات دوره گذشته ۱۰ شعبه افزایش یافته است.

وی افزود: ۹۹ شعبه ثابت و سیار برای اخذ رای در حوزه اصلی و بخش مرکزی و ۳۹ شعبه برای بخش امیرآباد در نظر گرفته شده است. 

بندرآبادی تصریح کرد: از مجموع ۱۳۸ شعبه اخذ رای، تعداد ۷۰ شعبه شهری و ۶۸ شعبه روستایی است که از این تعداد ۳۶ شعبه سیار و ۱۰۲ شعبه به صورت ثابت کار اخذ رای را برعهده دارند. 

وی بیان کرد: به منظور سهولت در رای گیری و فراهم بودن شرایط اخذ رای، در انتخابات ۲۸ خرداد امسال سه شعبه سیار و ۶۷ شعبه ثابت شهری و همچنین در سطح روستاها ۳۳ شعبه سیار و ۳۵ شعبه ثابت تدارک دیده شده است. 

فرماندار دامغان گفت: مجموعه ستاد انتخابات شهرستان به منظور حضور پرشور مردم، تمام توان خود را به کار گرفته و از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات استفاده می‌کند. 

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان، حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.