دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۲ تصادف در محور آرادان به سرخه یک فوتی و سه مصدوم برجا گذاشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: ۲ حادثه رانندگی در محور آرادان به سرخه در این استان، منجر به فوت یک نفر و مجروحیت سه سرنشین دیگر شد.

به گزارش مرآت، مظفر محمدخانی  افزود: تصادف ۲ خودروی پژو با یکدیگر در کیلومتر ۸ محور آرادان به سرخه ۲ مصدوم برجا گذاشت. 

وی ادامه داد: این حادثه در ساعت ۱۹ و ۵۹ دقیقه به وقوع پیوست که نیروهای پایگاه عامل آرادان به محل حادثه اعزام شدند. 

محمدخانی اضافه کرد: در پی این حادثه یک نفر توسط هلال احمر رهاسازی و ۲ مصدوم حادثه توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی به حادثه تصادف بین پژو پارس و خاور اشاره کرد و گفت: این تصادف در کیلومتر ۴۹ محور آرادان به سرخه به وقوع پیوست که یک فوتی و یک مصدوم داشت. 

محمدخانی اظهار داشت: این حادثه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه به وقوع پیوست که نیروهای پایگاه عامل ده نمک به محل حادثه اعزام شدند. 

وی تصریح کرد: در پی این حادثه مصدوم حادثه توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

به گزارش ایرنا، جمعیت هلال احمر استان سمنان در حال حاضر چهار سازمان فعال در زمینه های مختلف امداد و نجات، جوانان، داوطلبان، تدارکات پزشکی، یک معاونت در زمینه خدمات درمانی و توانبخشی و یک موسسه علمی کاربردی را زیرمجموعه خود دارد.

در این استان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار هزار کیلومتر راه روستایی دارد.

​انتهای پیام/
ایرنا  

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.