دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر بورس منطقه سمنان؛
۱۰ میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بورس منطقه سمنان گفت: ۱۰ میلیون و ۴۱ هزار و ۷۹۳ سهم به ارزش بیش از ۸۶ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال هفته گذشته در بورس سمنان داد و ستد شد.

به گزارش مرآت، فاطمه امیرجان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: پنج میلیون و ۹۲۰ هزار و ۴۱۳ سهم به ارزش بیش از ۳۹ میلیارد و ۳۵۱ میلیون ریال در معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید اختصاص داشت.

وی بیان کرد: سه میلیون و ۶۹۲ هزار و ۷۶۳  سهم به ارزش بیش از ۲۶ میلیارد و ۴۸۹ میلیون ریال در همین مدت به فروش رسید.

وی یادآور شد: شاخص کل قیمت سهام در اوراق بهادار کشور در پایان معاملات روز چهارشنبه گذشته ( هشتم اردیبهشت ۱۴۰۰) با پنج هزار و  و ۲۲۰ واحد افزایش به یک میلیون و ۲۰۷ هزار و  ۸۵۰ واحد رسید.

مدیر بورس منطقه سمنان افزود: ۳۱ درصد معاملات این بورس در هفته گذشته به خرید و ۶۹ درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

طبق گفته مدیر بورس منطقه‌ای سمنان، ۲۱ هزار و ۱۳ میلیارد ریال ارزش معاملات انجام شده در بورس سمنان از فروردین تا پایان دی ۹۹ است و  ۱۹۰ هزار و ۸۵۶ نفر از ابتدای سال ۹۹ تا پایان دی در استان سمنان، برای ورود به بازار بورس، کد بورسی دریافت کردند.

 ۱۴ دفتر کارگزاری در شهرستان سمنان، یک دفتر کارگزاری در شهرستان مهدیشهر، ۱۲ دفتر کارگزاری در شهرستان شاهرود، سه دفتر کارگزاری در دامغان و یک دفتر کارگزاری در شهرستان گرمسار برای ارائه خدمات فعال است.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.