دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان:
گوشت ۳۲۰۰ دام سبک بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان، گفت: طی سال ۹۹ و در راستای اجرای طرح مواسات و کمک به نیازمندان، سه هزار و ۲۰۰ راس دام سبک در استان ذبح و گوشت ان بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش مرآت، سردار حمید دامغانی در نشستی با حضور خبرنگاران به صورت مجازی به میزبانی سپاه استان سمنان با بیان اینکه طی سال ۹۹ سه هزار و ۲۰۰ رأس دام سبک ذبح و بین نیازمندان توزیع شده است، بیان کرد: این طرح در راستای مواسات و کمک به نیازمندان انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۸۴ میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده است، ابراز کرد: بسیج، اقشار مختلف، خیران، گروه‌های جهادی و… تأمین مبالغ مورد نیاز برای ذبح این تعداد دام سبک را بر عهده داشتند.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان، افزود: سپاه، بسیج سازندگی، اقشار مختلف بسیج مانند بسیج اصناف، بسیج کارگری، بسیج ادارات و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و… رسالت توزیع این میزان گوشت قربانی را بین نیازمندان بر عهده داشتند.

دامغانی رسیدگی به محرومان و نیازمندان را در زمره اولویت‌های قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی دانست و ابراز داشت: مواسات در سال جاری نیز تداوم خواهد یافت.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.