دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی شاهرود:
کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شاهرود/ نفت‌کش توقیف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی شاهرود از کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ایست و بازرسی پاسگاه شهید نوری شاهرود خبر داد و گفت: ارزش این محموله دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.

به گزارش مرآت، سرهنگ علی کریمی در گفتگو با رسانه‌ها ضمن بیان اینکه مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید نوری شاهرود به یک دستگاه نفت‌کش مشکوک می‌شوند، ابراز داشت: در پی این بازرسی از این نفت‌کش ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق شناسایی و کشف‌شده است.

وی از توقیف این نفت‌کش و دستگیری راننده خبر داد و افزود: ارزش این محموله برابر نظر کارشناسان امر دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف ۱۴ کیلو و ۲۱۰ گرم ماده مخدر توسط واحد گشتی کلانتری ۱۲ بسیج این شهر نیز خبر داد و ابراز داشت: واحد گشت کلانتری ۱۲ بسیج ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه شب گذشته به فردی که به طرز مشکوک و با کیسه‌ای در دست در حال تردد در سطح شهر بود مظنون می‌شود.

کریمی بابیان اینکه پس از توقف خودروی پلیس و پرس و جوی کوتاه و اظهارات ضدونقیض این جوان اقدام به بازرسی کیسه این فرد در کلانتری می‌شود، تصریح کرد: مأمور گشت کلانتری در این بازرسی ۱۴ بسته مواد مخدر از نوع شیره تریاک به وزن ۱۴ کیلو و ۲۱۰ گرم کشف می‌کند.

وی بابیان اینکه متهم دستگیر و به کلانتری انتقال یافت، افزود: با تکمیل پرونده این عامل قاچاق مواد به مرجع قضائی معرفی شد.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.