شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

با آزمایش DNA؛

پیکر شهید شاهرودی پس از 38 سال شناسایی شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
پیکر شهید نورمحمد مهدی‌ئی با انجام آزمایش های DNA و تطابق آن با خانواده این شهید پس از ۳۸ سال شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، پیکر شهید نورمحمد مهدی‌ئی از شهرستان شاهرود با انجام آزمایش های DNA و تطابق آن با خانواده این شهید پس از ۳۸ سال شناسایی شد.

خبر بازگشت و شناسایی پیکر مطهر این شهید با حضور سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود و هیأت همراه به مادر و خانواده این شهید اطلاع داده شد.

این شهید دو ماه پیش به عنوان شهید گمنام در روستای دلند استان گلستان دفن و اکنون با DNA شناسایی شده است.

شهید نورمحمد مهدی‌ئی در ۱۰ مهرماه سال ۱۳۴۰ در روستای میقان شهرستان شاهرود به دنیا آمد و در ۱۶ آبان‌ماه سال ۱۳۶۲ در پنجوین عراق در عملیات والفجر ۴ به شهادت رسید.

 برادر این شهید علیرضا مهدی‌ئی  نیز در سال ۶۰ در عملیات طریق القدس به فیض شهادت نایل آمد که پیکر این شهید هم در سال ۷۳ پس از تفحص شناسایی و در زادگاهش روستای میقان شاهرود به خاک سپرده شد.

به زودی مراسم تشییع این شهید اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.