دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
پخش زنده هیئات ماه رمضان در پلتفرم «تکیه»
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسئول کارگروه تبلیغات نوین سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه‌های ویژه این سازمان در ماه رمضان از پوشش پخش زنده هیأت‌های بزرگ در پلتفرم «تکیه» خبر داد.

به گزارش مرآت، سید رضا کاظمی اظهار داشت: مرکز نوآوری فرهنگی امید وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، برنامه‌ای را با هدف ترویج گفتمان امیدبخشی به نام «ماه امید» در دستور کار قرار داده است که در این برنامه تجربیات کسب و کارهای موفق مجازی در حوزه فرهنگی و مذهبی، مورد طرح و بررسی قرار می‌گیرد.

مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید افزود: در این برنامه، شاهد برگزاری سلسله نشست‌های مجازی آنلاین با کسب و کارهای موفق و نحوه فعالیت‌های آنها در طول ماه رمضان خواهیم بود. معرفی این کسب و کارها و ایده‌های نوین آنها از سوی بنیاد تبلیغ نوین سازمان تبلیغات اسلامی پیگیری شده است.

کاظمی ادامه داد: از سوی دیگر پلتفرم «تکیه» پخش زنده هیئات را در ماه رمضان انجام می‌دهد. به این معنی که این پلتفرم پوشش پخش زنده هیأت‌های بزرگ و نیز سرویس سخنرانی و مناجات را برای ماه رمضان فعال کرده است.

وی افزود: در همین حال آرشیو سخنرانی و مناجات نیز بر این بستر قابل دریافت است.

مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید با اشاره به دیگر برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در ماه رمضان گفت: پویش «محله همدل» نیز از سمت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل امور مساجد پیگیری می‌شود که معرفی ایده‌های نوآورانه در بسترهای اجتماعی در این پویش دیده شده است.

انتهای یپام/
مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.