دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
ویس کرمی: حضور مردم در انتخابات علاقه آنها به سرنوشت خودشان را می‌رساند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید برای مردم به خوبی توضیح دهیم که انتخابمان باید هدفمند و کارشناسی شده باشد، یعنی انتخاب صحیح می تواند مشکلات را رفع کند.

 به گزارش مرآت مهرداد ویس کرمی  با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: بدون شک اصلی ترین و بزرگترین سرمایه نظام مردم هستند که همیشه پشتوانه انقلاب و این نظام اسلامی بوده اند، بر همین اساس حضور در انتخابات به نوعی به معنای علاقه نشان دادن مردم به سرنوشت خودشان است، اما اگر این علاقه کاهش پیدا کند مشخص می شود مردم از مسئولین به خصوص مسئولین دولت گله مند هستند که البته این گله مندی اکنون هم قابل مشاهده است.

وی افزود: اگرچه مردم به نظام اسلامی دلبستگی دارند و پای این نظام و انقلاب ایستاده اند، اما اقداماتی شد که گله مندی هایی را در مردم ایجاد کرد که انتظار می رود مسئولین با مردم صادق باشند چرا که این موضوع مردم را دلگرم می کند، مردم علاقه دارند در عرصه عمل رفتارهای حق طلبانه از سوی مسئولین شاهد باشند.

ویس کرمی همچنین در خصوص اینکه چگونه می توان انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات را برانگیخت و چه مصادیقی این امر را تحریک و تشدید می کند، عنوان کرد: مهم ترین موضوع این است که برای مردم به خوبی توضیح دهیم عدم مشارکت در انتخابات مشکلی را حل نمی کند بلکه انتخابمان باید هدفمند و کارشناسی شده باشد، یعنی انتخاب صحیح می تواند مشکلات را رفع کند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس اضافه کرد: اگر انتخاب پیشین ما موجب مشکلاتی شده اینبار باید با دقت بیشتری انتخاب کنیم، سرمایه ها و ظرفیت های داخلی ما در حدی است که بتوانیم مشکلات را با تکیه بر توان خودمان رفع کنیم، پس تاکید می کنم این موضوع باید برای مردم ترسیم شود که مشارکت نکردن آسیب بیشتری به زندگی مردم وارد می کند.

ایسنا

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.