دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
همایش شهیدسلیمانی درچشم‌انداز بین‌المللی شهریورماه برگزار می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
همایش بین‌المللی سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در چشم‌انداز بین‌المللی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی پایان شهریور ۱۴۰۰ برگزارخواهد شد.

به گزارش مرآت؛ همایش بین‌المللی شهید قاسم سلیمانی در چشم‌انداز بین‌المللی پایان شهریورماه ۱۴۰۰ به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه رازی برگزار می‌شود.

بسترسازی هم‌اندیشی و تعاملات سازنده علمی و تحقیقاتی جوامع دانشگاهی و حوزوی پیرامون ابعاد مختلف شخصیت و مکتب شهید سلیمانی، واکاوی وجوه و ابعاد شخصیت و مکتب شهید سلیمانی از منظر شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی بین‌المللی، جهان اسلام و محور مقاومت، تبیین ابعاد دیپلماتیک و سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی شخصیت و مکتب شهید سلیمانی از محورهای اصلی این جشنواره است.

از دیگر محورهای این جشنواره تبیین سیمای شهید سلیمانی در روایتگری‌های رسانه‌های بین‌المللی، جهان اسلام و محور مقاومت، تبیین و تحلیل انعکاس‌ها و پیامدهای مختلف شهادت شهید سلیمانی در ابعاد و عرصه‌های مختلف، تبیین آموزه‌های مفهومی در بیان سمعی و بصری هنر متعهد از ابعاد شخصیت شهید سلیمانی و گفتمان‌سازی مکتب شهید سلیمانی در مجامع حوزوی و دانشگاهی ملی و بین‌المللی است.

 همایش به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی برگزار و سایت اختصاصی همایش، با مجامع علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور راه‌اندازی شده است.

زمان برگزاری زمان برگزاری این همایش ۳۱ شهریور تا یک مهر ۱۴۰۰ است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی Shahid solemani۲۰۲۱@razi.ac.ir ارسال کنند.

پیش همایش شهید سلیمانی در اندیشه هنر دانشگاهیان و حوزویان

نشست‌هایی به عنوان پیش همایش نیز تا برگزاری همایش اصلی تحت عنوان «شهید قاسم سلیمانی در نگاه، اندیشه و هنر دانشگاهیان و حوزویان» برگزار می‌شود که مراتب و ابعاد و زوایای آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

پیش همایش شهید سلیمانی در اندیشه هنر دانشگاهیان و حوزویان با محوریت موضوعات همایش شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه اشعار دانشگاهیان و حوزویان،  شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه دلنوشته‌های دانشگاهیان و حوزویان ، شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه داستان‌های خیلی کوتاه و دانشگاهیان و حوزویان  و به آثار برگزیده جوایز و لوح تقدیر ارائه می‌شود و مهلت ارسال آثار تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ است.

پیش همایش شهید سلیمانی در اندیشه هنر با محوریت موضوع همایش شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه هنرهای ترسیمی شامل نقاشی، خطاطی، طراحی، عکاسی،  شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه هنر های موسیقی و نمایشی شامل آهنگ‌سازی، نماهنگ، سرود، نمایشنامه، تئاتر، شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه هنرهای تجسمی شامل مجسمه‌سازی، معرق، شبیه سازی، آینه‌کاری، خیاطی، گلدوزی، گرافیک، طراحی پارچه و مهلت ارسال آثار تا پایان تیرماه ۱۴۰۰ است و آثار به نشانی دانشگاه رازی دانشکده ادبیات و علوم انسانی طبقه دوم دبیرخانه همایش بین المللی شهید سلیمانی در چشم انداز بین المللی تحویل داده شود.

 پیش همایش مکتب شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در آیینه فعالیت‌های رایانه‌ای و فضای مجازی دانشگاهیان و حوزویان با محوریت نقش دانشگاهیان و حوزویان در بزرگداشت و پاسداشت یاد و خاطره شهید ابومهدی و شهید سلیمانی از شهادت تاکنون و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۰ است.

انتهای پیام/

ایرنا

 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.