دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرماندار میامی بیان کرد:    
مساعدت ۵۲ میلیارد تومانی دولت به مردم حادثه‌دیده حسین‌آباد کالپوش
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار میامی گفت: از ابتدای بحران زمین‌لرزه در حسین‌آباد کالپوش تاکنون ۵۲ میلیارد تومان در قالب کمک و مساعدت از سوی دولت به مردم حسین‌آباد کالپوش پرداخت‌شده است.

به گزارش مرآت، احمد ملایری بعدازظهر یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در محل استانداری سمنان ضمن بیان اینکه از ابتدای بحران زمین‌لرزه در حسین‌آباد کالپوش تاکنون ۵۲ میلیارد تومان در قالب کمک و مساعدت از سوی دولت به مردم حسین‌آباد کالپوش پرداخت‌شده است، اظهار داشت: شرکت گاز استان سمنان تاکنون ۳.۵ میلیارد تومان در حسین‌آباد کالپوش هزینه کرده است.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های آب‌رسانی و اصلاح شبکه شرکت آبفای استان سمنان بیان کرد: تاکنون ۱۴ میلیارد تومان در حسین‌آباد کالپوش از سوی این نهاد هزینه شده است و این در حالی است که شرکت توزیع نیروی برق استان نیز ۶.۵ میلیارد تومان در این منطقه هزینه کرده است.

فرماندار میامی بابیان اینکه سه میلیارد تومان از اعتبارات اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان نیز برای ارائه خدمات این نهاد در راستای جبران خسارت‌های ناشی از رانش زمین هزینه شده است، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مبلغ ۱۱ میلیارد تومان در حسین‌آباد کالپوش هزینه کرده است.

ملایری یادآور شد: تاکنون ۱۴ میلیارد تومان توسط دهیاری و شورای اسلامی حسین‌آباد نیز هزینه شده است و این خدمات باهدف جبران خسارت‌های ناشی از وقوع رانش در منطقه ارائه می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.