دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رحمان سعادت در گفت و گو با مرآت:
مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران در ذات آن است/ مهمترین دستاورد نظام حفظ عزت و استقلال مردم است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رحمان سعادت کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه سمنان گفت:مردم ایران در سال 57 توانستند با انقلاب خود استقلال خود را به تایید برسانند و در این 4 دهه گذشته علاوه بر تمامی مشکلاتی که دشمنان برای ملت ایران به وجود آورده اند، توانستند از دستاورد خود حفاظت کنند.

رحمان سعادت کارشناس اقتصادی و عضو هیات علمی دانشگاه سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی را  داشتن نعمت استقلال و آزادی دانست و گفت: در تاریخ جهان دیده ایم  بسیاری از ملت ها  مانند ژاپن، هند و بسیاری از کشورهای آفریقایی برای رسیدن به عزت و استقلال  تلاش بسیار کرده اند اما  آن را بدست نیاوردند.

وی افزود: قدرت های جهانخوار در این دو دهه گذشته استعمارگرایی را جزء برنامه های لاینفک خود قرارداده اند و سایه شوم استعمارشان برسر ملت های ضعیف در جهان بوده است.

سعادت، انقلاب  ایران را از همان نخست مردمی دانست و تصریح کرد: مردم  ایران در سال 57 توانستند با انقلاب خود استقلال خود را به تایید برسانند و در این 4 دهه گذشته علاوه بر تمامی مشکلاتی که دشمنان برای ملت ایران به وجود آورده اند، توانستند ازمهمترین دستاورد خود حفاظت کنند  واگر مردم ما عزت و استقلال را از دست دهند، تمام داشته های خود را از دست می دهند.

این استاد دانشگاه با اشاره به پیشرفت های عظیم جمهوری اسلامی ایران در این 4 دهه گذشته گفت: کشور ما سرمایه های عظیمی دارد و همانطور که در زمینه نظامی توانسته است به قدرت اول منطقه تبدیل شود و به یک نمود جهانی برسد در زمینه اقتصادی هم اگر سوءمدیریت های داخلی حل شود در دهه آینده  شاهد یک کشور ابر قدرتمند در زمینه اقتصادی خواهیم بود.

وی  با مقایسه انقلاب ایران با انقلاب هایی مشابه مانند انقلاب فرانسه و  شوروی و هند، انقلاب کشور ما را یک انقلاب برگرفته از معنویات الهی و اسلامی دانست و افزود: شروع این حرکت انقلابی بارهبری امام بزرگوار بوده است و با اکنون با  فرمایشات و رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری به پیش خواهد رفت و همانطور که رهبر انقلاب بار ها با قراردادن شعار سال حول محور اقتصادی، اهمییت این موضوع را به مسئولین گوشزد کردند، امیدوارهستیم با درایت بیشتر مسئولین و تاسی از سخنان رهبری بتوانیم به پیشرفت واقعی درخورشان مردم کشورمان برسیم.  

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.