دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛
عضویت در کتابخانه‌های عمومی استان سمنان یکم تیر رایگان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: عضویت در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان، به مناسبت دهه کرامت و همزمان با میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، در روز اول تیرماه رایگان است.

به گزارش مرآت، محمد طاهریان در جلسه شورای امور کتابخانه ها و همکاری‌ها، ضمن تبریک ایام دهه کرامت بیان کرد: با عنایت به رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا، متقاضیان برای ثبت‌نام و عضویت کافی است عدد یک را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۹۲۹ ارسال کنند و نیازی به حضور افراد در کتابخانه‌ها نیست.
وی با اشاره به اینکه پس از ارسال پیامک، متقاضیان کدی را دریافت خواهند کرد گفت: متقاضیان پس از دریافت کد، به مدت سه ماه فرصت دارند جهت تکمیل فرم عضویت به هریک از کتابخانه‌های استان مراجعه کنند و به صورت رایگان به عضویت کتابخانه مورد نظرشان درآیند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از بخشودگی جرائم دیرکرد امانت کتاب در دوران کرونا به شرط بازگرداندن کتاب به کلیه کتابخانه‌ها در این روز خبر داد.

استان سمنان بیش از ۷۰ باب کتابخانه عمومی دارد.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.