دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

   سرپرست فرمانداری گرمسار: 
طرح «هر دانش‌آموز، یک مهارت» در گرمسار اجرایی می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست فرمانداری گرمسار با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی موجود در این شهرستان گفت: طرح «هر دانش‌آموز، یک مهارت» در راستای آشنایی دانش‌آموزان با علم و فناوری اجرایی می‌شود.

به گزارش مرآت؛سعید متقی در جلسه شورای آموزش‌وپرورش گرمسار به میزبانی اداره آموزش‌وپرورش شهرستان اظهار داشت: گرمسار از ظرفیت‌های مطلوبی در حوزه صنعتی برخوردار است و این امر ضرورت پیوند علم و صنعت را دوچندان می‌کند.

وی با تأکید بر لزوم اجرای طرح «هر دانش‌آموز یک مهارت» در سطح مدارس گرمسار بیان کرد: همکاری و تعامل مرکز فنی و حرفه‌ای با آموزش‌وپرورش این شهرستان برای تحقق این هدف تقویت شود.

سرپرست فرمانداری گرمسار بابیان اینکه شورای آموزش‌وپرورش مهم‌ترین نهاد تصمیم‌گیری در راستای پیشرفت و توسعه نظام آموزش‌وپرورش است، ابراز کرد: تمامی مصوبات شورای آموزش‌وپرورش باید به‌صورت دقیق توسط کارشناسان بررسی و تصمیم‌گیری‌های عملی و مؤثر در توسعه کمی و کیفی آموزشی در این شهرستان انجام شود.

متقی با اشاره به اینکه تحقق اهداف و مصوبات شورا درگرو مشارکت، همفکری و اتحاد همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی است، خاطرنشان کرد: این شورا چارچوبی قانونمند برای بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های برون‌سازمانی در راستای رفع مشکلات و تنگناهای موجود در آموزش‌وپرورش است که می‌توان از آن برای ارتقای سطح آموزش بهره برد.

 

 

 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.