دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

صالحی‌امیری: شمشیربازی پدیده می‌شود/ ملایی شایسته تقدیر است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس کمیته ملی المپیک با تمجید از عملکرد ملی پوشان شمشیربازی ایران در دور نخست بازیهای المپیک گفت: شمشیربازی یکی از پدیده های کاروان ایران می شود.

به گزارش  مرآت، سید رضا صالحی امیری که در محل مسابقات شمشیربازی حضور داشت و از نزدیک شاهد سه پیروزی نمایندگان کشورمان بود، گفت: ابتدا از اصحاب رسانه تقدیر می‌کنم که خیلی پررنگ در تمام سالنها حضور دارند. در مورد شمشیربازی هم باید این را بگویم که سه پیروزی که تا به این لحظه ثبت شده، تصادفی نبوده و نتیجه سالها زحمت ملی پوشان، مربیان و در راس آنها، آقای باقرزاده است.

وی ادامه داد: شمشیربازان ایران قدم اول را محکم برداشتند و ان شالله در ادامه راه هم با همین شرایط ادامه می دهند. به نظر من، یکی از پدیده های کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ ، تیم شمشیربازی ما خواهد بود.

صالحی امیری تاکید کرد: امیدوارم که در ادامه راه هم ورزشکاران همین روند را ادامه دهند.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه صحبتهایش به رقابت ورزشکاران ایران در روز گذشته اشاره کرد و از نازنین ملایی نام برد و گفت: دیروز هم دیدید که دختر قایقران شایسته ایران چه نتیجه خوبی ثبت کرد. آنهم در شرایطی که در ایران پیست ۲۰۰۰ متر نداریم و همیشه در پیست هزار متر تمرین کرده است و در نتیجه این عملکرد شایسته تقدیر است.

رئیس کمیته ملی المپیک که عازم سالن تکواندو بود، گفت: من امیدوارم در تکواندو و سایر رشته ها هم شاهد اتفاق های خوبی باشیم. آنچه در قایقرانی و شمشیربازی ثبت شد، حکایت از این دارد که کاروان ایران شروع خوش یمنی داشته است. فقط باید به این نکته توجه کنیم که در این روزها کمی صبور باشیم.

منبع: مهر

انتهاهی پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.