دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

پوشش زنده افتتاحیه المپیک؛

سروکله ژاپنی‌ها بالاخره پیدا شد/ شمارش معکوس برای آغاز رسمی مراسم

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
شمارش معکوس برای شروع سی و دومین دوره بازیهای المپیک که یکی از خاص ترین المپیک های تمام دوران است، آغاز شده و مراسم افتتاحیه نشانه آغاز این رویداد بزرگ ورزش جهان خواهد بود.

به گزارش مرآت، سی و دومین دوره بازیهای المپیک از امروز اول مرداد با برگزاری مراسم افتتاحیه به طور رسمی در ورزشگاه ملی شهر توکیو ژاپن آغاز خواهد شد و پس از رقابت حدود ۱۱ هزار ورزشکار و توزیع ۱۰۵۸ مدال بین آنها، روز هفدهم مرداد با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان خواهد داد.

پوشش زنده مراسم افتتاحیه و اتفاقات این مراسم را از نگاه خبرنگار اعزامی مهر به توکیو خواهید خواند:

رنگ و بوی المپیک اطراف ورزشگاه
شهر توکیو که طی ساعات گذشته هیچ نشانی هیاهویی از المپیک نداشت بالاخره با آغاز شمارش معکوس آغاز افتتاحیه رنگ و بوی این رویداد را به خود گرفت البته در اطراف استادیوم ملی توکیو که محل برگزاری افتتاحیه است. در فاصله دو ساعت مانده به آغاز مراسم افتتاحیه اطرف استادیوم ملی مملو از افراد مختلف شده است. البته که بیشتر به عنوان خبرنگار یا عکاس برای پوشش این مراسم آمده اند اما در میان آنها تعداد زیادی از خود ژاپنی ها هم دیده می شوند که برای استقبال از المپیک به این ورزشگاه آمده اند.

سروکله ژاپنی‌ها بالاخره پیدا شد/ شمارش معکوس برای آغاز رسمی مراسم

ورزشگاه خالی و پخش موسیقی
در داخل استادیوم ملی توکیو طبق آنچه پیش از این مصوب شده بود تماشاگرای دیده نمی شود، به همین دلیل با پخش موزیک این ورزشگاه و مقامات و نمایندگان رسانه ای حاضر در آن به استقبال افتتاحیه می روند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.