دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

انتخابات ۱۴۰۰؛
رقابت ۴۹۵ نفر داوطلب انتخابات شورای شهر در ۲۱ حوزه شهری استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری سمنان گفت: ۴۹۵ نفر داوطلب برای ۱۱۱ کرسی شورای شهر در ۲۱ حوزه شهری استان سمنان با هم رقابت می‌کنند.

به گزارش مرآت، دانایی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری سمنان گفت: در مجموع از ۶۲۱ داوطلبی که در انتخابات شورای‌های شهر در استان سمنان ثبت نام کردند ۹۰ درصد از داوطلبین صلاحیت شان تایید شدند.

وی افزود: در روستا‌ها هم از ۲۲۴۹ داوطلبی که در ۳۰۷ روستای استان ثبت نام کردند ۹۷ درصد صلاحیت شان تایید شدند و ۲۰۳۱ برای ۹۵۳ کرسی روستایی رقابت می‌کنند.

در استان سمنان برای انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا، تعداد ۵۱۹ هزار و ۵۴۰ نفر واجد شرایط رای دادن وجود دارد که از این تعداد ۲۶۲ هزار و ۸۱۷ نفر مرد و ۲۵۶ هزار ۷۲۳ نفر زن هستند.

٧٧٨ شعبه اخذ رای در استان سمنان برای انتخابات ٢٨ خرداد پیش‌بینی شده که شامل ۴٨٢ شعبه در شهر‌ها و ٢٩۶ شعبه در روستا‌ها می‌شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.