شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان:

دسترسی اهالی ۲ روستای استان سمنان به اینترنت پرسرعت فراهم شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: روستای تلوبین میامی در شرق استان و روستای فروان آرادان در غرب استان به اینترنت پهن‌باند و پرسرعت متصل شدند.

به گزارش مرآت، سید یاسر حسن پور روز سه شنبه به رسانه ها گفت: سایت تلفن همراه روستای تلوبین میامی از فناوری نسل دوم به  فناوری نسل سوم ارتقا یافت تا روستاییان بتوانند به شبکه ملی اطلاعات دسترسی یابند.

وی با اشاره به ارتقای فناوری سایت BTS همراه اول روستای تلوبین شهرستان میامی برای دسترسی به پهن باند سیار افزود: با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد ریالی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور ایجاد دسترسی این روستا از توابع بخش کالپوش شهرستان میامی قسمتی از جاده مواصلاتی روستاهای بخش کالپوش نیز به شبکه ملی اطلاعات متصل و این امر باعث بهبود وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه در این منطقه شد.

حسن پور با اشاره به رومینگ فعال اپراتور ایرانسل در حالت صوت در آن روستاها گفت: دسترسی روستای تلوین به زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات موجب دسترسی بالای ۶۴۰ خانوار به اینترنت پهن‌باند سیار در آن بخش شد و روستاییان با ارتقای این سایت می توانند از خدمات باکیفیت اینترنت مانند انتقال سریع اطلاعات و چندبرابر شدن سرعت اینترنت بهره مند شوند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از ارتقا فناوری سایت BTS  همراه اول روستای فروان از توابع بخش کهن آباد شهرستان آرادان به پهن باند سیار نیز خبر داد و بیان کرد: دسترسی اهالی این روستا از توابع بخش کهن آباد شهرستان آرادان به شبکه ملی اطلاعات و بهبود وضعیت آنتن دهی تلفن همراه با سرمایه‌گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات میسر شد.

وی افزود: سایت تلفن همراه روستاهای مذکور از فناوری نسل دوم به فناوری نسل سوم ارتقا یافت تا روستاییان بتوانند به شبکه ملی اطلاعات دسترسی بهتری داشته باشند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با بیان اینکه اینترنت پرسرعت در روستاها به عنوان یک ابزار قدرتمند مجموعه متنوعی از منابع و خدمات را در دسترس روستاییان قرار می‌دهد، هدف از اجرای این طرح‌ها را محرومیت‌زدایی، رونق اشتغال و ایجاد عدالت ارتباطی عنوان کرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.