دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
آخرین اطلاعات مربوط به پرونده قتل طلافروش سمنانی اعلام شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: پرونده سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان که منجر به قتل عمد صاحب مغازه شد به زودی با تکمیل پرونده و صدور رای بسته می‌شود.

به گزارش مرآت، محمد شریف ابراهیمی ابراز داشت : پرونده تشکیل شده سرقت مسلحانه از طلافروشی که منجر به قتل عمد صاحب مغازه طلافروشی شده بود برای رسیدگی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

وی ادامه داد: پرونده مربوط به سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان با تلاش شبانه روزی بازپرس در کوتاه‌ترین زمان قبل از سال ۱۴۰۰  تکمیل و با تفهیم اتهام به متهمان، به دادگاه ارسال شد اما قاضی پرونده دادگاه کیفری یک، نقطه نظراتی را بر روی پرونده داشت.

وی اضافه کرد: قاضی پرونده ایراداتی را مکتوب کرد که رفع نواقص پرونده منجر به رای خواهد شد و  رای نیز  به زودی صادر خواهد شد.

شریف ابراهیمی خاطرنشان کرد: اقدام سریع نیروی انتظامی در دستگیری سارقان مسلح طلافروشی سمنان ستودنی است و این اقدام سریع پلیس نشان داد ناامنی در جامعه خط قرمز است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تاکید کرد: پلیس و دستگاه قضا ایجاد ناامنی در جامعه را بر نمی‌تابند و در کوتاه‌ترین زمان با فرد خاطی برخورد قانونی خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، مرد طلافروش سمنانی از شامگاه ۲۸ بهمن به دلیل مجروحیت ناشی از شلیک گلوله در حین سرقت مسلحانه ، در بیمارستان کوثر سمنان بستری شد و با وجود تلاش کادر درمان سحرگاه یازدهم اسفند جان باخت.

در این حادثه ۲ سارق، تعداد ۲ گلوله به کتف و ریه طلافروش سمنانی شلیک کردند. 

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان پیش‌تر در گفت و گو با ایرنا ابراز داشته بود: سارقان سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در سمنان که منجر به جراحت طلافروش و دستبرد مقادیری طلا شده بود، با ردیابی پلیس سمنان در استان گلستان دستگیر شدند.

این سرقت مسلحانه از طلافروشی سمنان در فضای مجازی انعکاس گسترده ای داشت و ویدئوی مربوط به آن در کانال ها و صفحات مجازی مختلف منتشر شده بود.

انتهای پیام/

ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.