دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان در گفتگو با مرآت مطرح کرد؛
«اندروید باکس» و امکان اجرای برنامه «شاد» از طریق تلویزیون/ کاهش هزینه‌های خانواده و آسیب‌های فضای مجازی و افزایش کیفیت آموزش
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
با استفاده از اندروید باکس، امکان اجرای نرم‌افزار «شاد» از طریق تلویزیون فراهم می‌شود؛ برای خرید یا مشاوره درباره این محصول با شماره 31047 تماس بگیرید.

محمدرضا عرب‌پور، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به بررسی‌های این نهاد برای پیشگیری از آسیب‌های استفاده دانش‌آموزان از تلفن همراه و حضور در فضای مجازی اظهار داشت: بر مبنای این بررسی‌ها، بهترین راه را استفاده دانش‌آموزان از «اندروید باکس» یافتیم؛ دستگاهی که روی صفحه تلویزیون، در واقع صفحه یک گوشی هوشمند را نمایش بدهد، نرم‌افزارهای مختلف بر روی آن قابل نصب باشد و با کم‌ترین هزینه ممکن قابل خریداری باشد.

عرب‌پور با تأکید بر این که با استفاده از اندروید باکس، امکان نظارت والدین بر فعالیت‌های تحصیلی دانش‌آموزان تشدید خواهد شد گفت: یکی از آسیب‌های فضای مجازی، کاهش کیفیت آموزش است و استفاده از این دستگاه سبب افزایش کیفیت آموزش خواهد شد؛ اندروید باکس محصول یک شرکت ایرانی دانش‌بنیان است و با قیمت 450 هزار تومان آماده ارائه به متقاضیان است.

وی با بیان این که فرهنگ‌سازی برای استفاده از اندروید باکس، هزینه‌های خانواده‌ها و آسیب‌های فضای مجازی را کاهش و کیفیت آموزش را افزایش می‌دهد گفت: قیمت نمونه خارجی اندروید باکس، حدودا دو برابر اندروید باکس تولید داخل است؛ از طرفی ما در حال رایزنی برای تهیه دستگاه‌های اندروید باکس با کیفیت بالاتر و کارایی بیشتر نیز هستیم؛ اما در این مرحله این دستگاه برای استفاده دانش‌آموزان کاملا مناسب است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان با اعلام این مطلب که افرادی مایل به تهیه این محصول یا مشاوره درباره آن هستند می‌توانند با شماره 31047-023 تماس حاصل کنند گفت: افراد ضمن تماس با این شماره، مشخصات و درخواست خود را ثبت می‌کنند، پیامک تأییدیه، شماره حساب برای واریز وجه و طریقه ارسال رسید برای آن‌ها ارسال می‌شود، پس از ارائه رسید، پیامک نشانی مرکز عرضه در شهرستان محل سکونت‌شان و زمان مراجعه برای دریافت محصول برای آن‌ها ارسال می‌شود.

عرب‌پور با بیان این که این محصول ظرف کم‌تر از 72 ساعت به مراکز عرضه واقع در شهرستان محل سکونت متقاضیان گفت: تلاش شده تا در شهرستان‌های مختلف، یک مشاور برای نصب دستگاه و پاسخگویی به سوالات احتمالی متقاضیان این محصول تعیین شود؛ برای خانواده‌هایی که در منزل اینترنت ندارند نیز وسایل جانبی مربوطه با کم‌ترین هزینه ممکن عرضه می‌شود.

وی در پایان گفت: غرض از عرضه این محصول، فرهنگ‌سازی برای استفاده خانواده‌ها از این شیوه اتصال به فضای مجازی از طریق تلویزیون است؛ دستگاه‌های خارجی پیش‌رفته‌تر و دارای کاربری‌های بیشتر نیز در بازار موجود است که علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاوره درباره آن‌ها با شماره ذکرشده تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ح

دیدگاه ها

با این شماره تماس گرفتم به محض اینکه موضوع را مطرح کردم درجا گفتند تمام شده و بدون خداحافظی قطع کردند. بد نیست یک پیگیری بکنید که یک محصول از طریق یک خبرگزاری تبلیغ می‌شود و بعد تمام؟ حتی حاضر نیستند جواب یک سؤال را بدهند.
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.