شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیر انجمن سینمای جوان استان:    
3 نمایندگی جدید سینمای جوان در استان سمنان ایجاد شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر انجمن سینمای جوان استان سمنان گفت: دو دفتر سینمای جوان در شهرهای سمنان و شاهرود در گذشته فعال بود؛ اما در راستای توسعه عدالت آموزشی، سه نمایندگی در شهرهای دامغان، میامی و سرخه نیز ایجاد شده است.

به گزارش مرآت، سعید خجسته‌فر، مدیر انجمن سینمای جوان استان سمنان، درباره ادعای غیرفعال بودن انجمن سینمای جوان سمنان اظهار کرد: این ادعا از اساس کذب محض است؛ انجمن سینمای جوان استان سمنان به‌ویژه از سال 97 که از اردیبهشت‌ماه این مسؤولیت را پذیرفتم، با تغییرات اساسی همراه بوده است.

وی ادامه داد: فعالیت‌های گسترده‌ای داشتیم و در حوزه تولید فیلم کوتاه با بیش از 40 اثر در سال 97 یکی از دفاتر پیشرو در کشور بودیم.

مدیر انجمن سینمای جوان استان سمنان تأکید کرد: در حوزه برگزاری کارگاه‌های تخصصی سینمایی با برگزاری بیش از هفت کارگاه تخصصی با حضور اساتید برجسته و صاحب‌نام تهران ازجمله کارگاه‌های صداگذاری، صدابرداری، عکاسی مستند، عکاسی بوم‌نگارانه و طراحی ایده برای فیلم کوتاه پیش رفتیم که واقعاً بی‌نظیر بود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این کارگاه‌ها در تاریخ استان سمنان بی‌نظیر بوده است، افزود: برگزاری چنین حجمی از کارگاه‌های تخصصی را در ذهن نداریم که در حوزه آموزش انجام شده باشد.

مدیر انجمن سینمای جوان استان سمنان در بیان فعالیت‌های این انجمن در حوزه تولید، از بیش از ارائه 40 اثر از هنرمندان فیلم اولی، نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای خبر داد و تصریح کرد: در این حوزه هم رشد چشمگیری نسبت به سایر استان‌های کشور داریم و با دست خالی کارهای بزرگی در سمنان انجام شده است.

خجسته‌فر با تأکید بر اینکه زمانی بودجه و امکانات به سمت مدیری سرازیر است و کار نمی‌کند؛ اما وقتی با شرایط انقباضی بودجه حرکت‌های خوبی انجام می‌دهید، قابل توجه است.

وی با اشاره به گستردگی توسعه فیزیکی و کالبدی انجمن سینمای جوان استان سمنان تصریح کرد: پیش از این دو دفتر در شهرهای سمنان و شاهرود داشتیم؛ اما الآن در راستای توسعه عدالت آموزشی، سه نمایندگی در شهرهای دامغان، میامی و سرخه نیز وجود دارد.

مدیر انجمن سینمای جوان استان سمنان ادامه داد: انجمن سینمای جوانان دامغان که زیرمجموعه استان محسوب می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین انجمن سینمای جوان در کشور بوده که در سال 97 بیش از 77 هنرجو داشته است.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه