شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
128 کیلوگرم شیشه با تلاش پلیس سمنان کشف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: محموله 128 کیلوگرمی ماده مخدر شیشه در عملیات مسلحانه و مشترک پلیس این استان و اصفهان و سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد.

به گزارش مرآت، سردار روح‌الامین قاسمی با اشاره به اقدام اطلاعاتی چندماهه مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان روی عناصر اصلی حمل و قاچاق مواد مخدر بیان کرد: سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله بزرگ ماده مخدر صنعتی که از مرزهای شرقی به کشور وارد شده بود، به دست آمد.

وی با بیان اینکه سوداگران مرگ قصد انتقال این محموله از کویر مناطق شرقی کشور به پایتخت را داشتند، تصریح کرد: با هماهنگی مؤثر و مطلوب پلیس این استان و اصفهان و همچنین سربازان گمنام استان یزد، عملیات دستگیری قاچاقچیان و کشف محموله آغاز شد.

قاسمی به حضور تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و مأموران انتظامی اصفهان در این عملیات اشاره و خاطرنشان کرد: با هدایت و پشتیبانی‌های اطلاعاتی لحظه‌به‌لحظه، پس از شناسایی خودروی سواری سمند حامل مواد اقدام هماهنگ پلیس به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه سواری سمند از صحنه متواری شد، ادامه داد: با شلیک به‌موقع و دقیق مأموران، خودروی سمند در انارک شهرستان نائین متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان یادآور شد: دو قاچاقچی و سوداگر مرگ پس از توقف خودرو متواری و مخفی شده بودند، توسط مأموران دستگیر شدند.

قاسمی گفت: در بازرسی از خودروی سواری سمند، 128 کیلو و 100 گرم ماده مخدر صنعتی شیشه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان بیان کرد: ریشه‌کنی بلای خانمان‌سوز اعتیاد منوط به عزمی ملی و همراهی آحاد جامعه و تمام نهادها و دستگاه‌هاست.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه