دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 مدیر بورس منطقه سمنان:
۸۶ میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
گل ارضی، مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به آمار معاملات هفتگی بورس در استان گفت: طی هفته گذشته ۸۶ میلیون سهم به ارزش ۷۴۹ میلیارد ریال معامله شد.

به گزارش مرآت، غلامحسین گل ارضی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اعلام آمار معاملات بورس سمنان در هفته گذشته اظهار داشت: درمجموع ۸۶ میلیون و ۸۴۱  هزار و ۲۳۰ سهم در معاملات بورس هفته گذشته در سمنان خریدوفروش شد.

وی بابیان اینکه ارزش این معاملات ۷۴۹ میلیارد و ۳۷۸ میلیون و ۳۰ هزار ریال است، افزود: این در حالی است که شاخص کل قیمت بورس اوراق بهادار کشور ۱۰ هزار و ۱۴۰ واحد افزایش‌یافته و به رقم یک‌میلیون و ۳۶۷ هزار و ۲۴۹ سهم رسیده است.

مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به اینکه در هفته گذشته ۳۹ میلیون و ۵۹۸ هزار و ۵۴۵ سهم در بورس سمنان خریداری شد، بیان کرد: ارزش ریالی خریداری این میزان سهام بورس ۴۱۴ میلیارد و ۹۶۲ میلیون و ۵۹۶ هزار ریال است.

گل ارضی با تأکید بر اینکه ۵۵ درصد از معاملات بورس هفتگی در سمنان به خرید اختصاص داشت، تصریح کرد: ۴۷ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۶۸۵ سهم به ارزش ۳۳۴ میلیارد و ۴۱۵ میلیون و ۴۳۳ هزار ریال در این معاملات به فروش اختصاص دارد.

وی همچنین یادآور شد: ۴۵ درصد از کل معاملات بورس سمنان در هفته گذشته به حوزه فروش سهام اختصاص دارد.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.