شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:    
۸۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحد تولیدی در استان سمنان پرداخت شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۲۱ واحد تولیدی در استان سمنان به مبلغ ۸۱۰ میلیارد ریال در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش مرآت، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان،  با اشاره به بازدید اعضای این کارگروه از شرکت چوب تراشه نقطه که در شهرک صنعتی سمنان واقع‌شده است اظهار داشت: انواع رزین، اوراق فشرده چوبی روکش شده و روکش و تخته فیبر خام در این شرکت تولید می‌شود.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری حدود 1700 میلیارد ریالی در این شرکت گفت: ویژگی‌های شاخص این شرکت تنوع در طرح و رنگ تولیدات و کیفیت بالای تولیدات آن در ایران و خاورمیانه است.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان داشت: شرکت چوب تراشه نقطه زمینه اشتغال را برای 240 نفر فراهم کرده است.

اسودی هدف از سرکشی به واحد‌های مختلف تولیدی در استان سمنان را تحقق اهداف موردنظر در حوزه اقتصاد مقاومتی، بررسی روند تولید، بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی در موضوعات مختلف عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پرداخت تسهیلات رونق تولید سال 98 از شهریورماه در استان سمنان آغازشده است که تاکنون از 145 واحد تولیدی که به بانک‌های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی‌شده‌اند؛ 13 واحد تولیدی تسهیلاتی معادل 220 میلیارد ریال دریافت کرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: مشکلات 970 واحد تولیدی در جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان تاکنون بررسی‌شده است.

اسودی خاطرنشان کرد: با برگزاری این جلسه نیز موافقت اعضا برای معرفی 67 واحد تولیدی دیگر به بانک‌های عامل جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعلام شد.

وی بیان داشت: این واحد‌های تولیدی زمینه اشتغال 110 نفر را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه