تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل پدافند غیرعامل استان:   
۶۰ دستگاه اجرایی استان سمنان به مولد برق اضطراری مجهز شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان گفت: مصون‌سازی زیرساخت‌ها برای تاب‌آوری اماکن و تأسیسات زیربنایی برابر تهدیدات دشمنان، مهم‌ترین و اصلی‌ترین رسالت پدافند غیرعامل است.

به گزارش مرآت، ایرج کارخایی  مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان،  به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های عملیاتی اداره کل پدافند غیرعامل استان در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از اقدامات و اهداف مهم پدافند غیرعامل در سال‌های اخیر پیگیری استقرار مولدهای برق اضطراری برای استمرار خدمات‌رسانی دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به مردم است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر 60 دستگاه اجرایی استان سمنان در مورد نصب مولدهای برق اضطراری اقدام کرده‌اند و امیدواریم سایر دستگاه‌ها نیز اقدام لازم را در این زمینه هر چه سریع‌تر انجام دهند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان آمادگی پدافند غیرعامل استان سمنان برای هرگونه همکاری با حوزه معاونت عمرانی در حوادث و بحران‌های مختلف را اعلام کرد.  

کارخایی با اشاره به‌ضرورت توجه همه دستگاه‌های اجرایی به امر مهم پدافند غیرعامل از حوزه معاونت عمرانی خواست تا تأکید بیشتری برای همکاری بیش‌ازپیش شهرداری‌ها و نظام‌مهندسی و دستگاه‌های فنی مرتبط در رعایت الزامات و پیوست پدافند غیرعامل در اجرای طرح‌ها داشته باشد.

وی بر فعال شدن کارگروه‌های تخصصی مرتبط نظیر کارگروه راه و شهرسازی، کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری را در تحقق پدافند غیرعامل تأکید کرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان اجرای طرح پدافند غیرعامل را یکی از سیاست‌های پیشگیرانه قبل از بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی و جلوگیری از خسارت‌های زیان‌بار و غیرقابل‌جبران دانست و بر لزوم توجه جدی نسبت به عملیاتی شدن آن در همه بخش‌ها تأکید کرد.

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه