تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۵ روستای سمنان با تانکر آبرسانی می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: آب‌رسانی با تانکر به روستاهای این استان از ۱۷ روستا در سال گذشته به پنج مورد در سال ۹۸ کاهش‌یافته است‌.

به گزارش مرآت به نقل از تسنیم منصور کشاورزیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه 294 روستای استان سمنان تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی قرار دارند تصریح کرد: از 140 هزار نفر جمعیت روستایی استان سمنان 107 هزار تحت پوشش آب‌رسانی روستایی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه در ابتدای دولت تدبیر امید 57 روستا با تانکر آب‌رسانی می‌شد خاطرنشان کرد: با تدابیر انجام‌شده و رویکرد جهادی و به‌روزرسانی و نصب تجهیزات تنش آبی این روستا به پنج مورد کاهش یافت.

 

254 انشعاب غیرمجاز آب روستایی در استان سمنان شناسایی شد

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان با بیان اینکه برنامه‌ریزی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان رفع مشکل کم‌آبی در تمام روستاها در دورترین مناطق سمنان تصریح کرد: در این سال‌ها با اجرای طرح‌های انتقال، اهداف و برنامه‌های این شرکت به‌طور مطلوب اجراشده است.

 

کشاورزیان تصریح کرد: امسال 254 انشعاب غیرمجاز آب روستایی در استان سمنان شناسایی‌شده است که تعدادی‌ از این انشعابات با انجام مراحل قانونی مجاز، قطع و با تعدادی از متخلفان برخورد و به مراجع قضایی عرفی شدند.

 

 از مجموع 400 روستا استان سمنان بیش از 294 روستا تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی بوده که آب شرب این روستاها با 139 حلقه چاه، 92 دهنه چشمه و 15 رشته قنات تأمین می‌شود.

 

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه