دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

۵۵ هزار دوز واکسن در شاهرود و میامی تزریق شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، گفت: تا کنون نزدیک به ۵۵ هزار دوز انواع واکسن کرونا به جامعه هدف تحت پوشش دانشگاه در شهرستان‌های شاهرود و میامی تزریق شده است.

به گزارش مرآت، رضا چمن در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه شرایط واکسیناسیون در شهرستان‌های شاهرود و میامی به خوبی پیش می‌رود اما سرعت آن بستگی به تأمین واکسن از وزارت‌خانه دارد، تاکید کرد: مراکز واکسیناسیون هم اکنون در حال تزریق دوزهای واکسن کرونا متولدان پیش از سال ۱۳۴۵ هستند و خوشبختانه روند خوبی نیز در این زمینه در جریان است.

وی با بیان اینکه تا روز دهم خرداد ماه ۴۹ هزار و ۶۵۰ دوز واکسن در شهرستان‌های شاهرود و میامی تزریق شده است، تاکید کرد: در دو روز آینده نیز به صورت متوسط روزانه دو الی دو هزار و ۳۰۰ دوز واکسن در شاهرود و میامی تزریق شده تا مجموعاً به عدد تقریبی ۵۵ هزار دوز برسیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه واکسن‌ها در مراکز واکسیناسیون موجود هستند، تاکید کرد: صبح امروز سه شنبه حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود و همچنین حجت الاسلام حمید عبدالهیان امام جمعه موقت شاهرود با حضور در مرکز شماره یک واکسیناسیون شاهرود تزریق خود را انجام دادند.

چمن با بیان اینکه ائمه جمعه از واکسن کوو برکت ساخت ایران استفاده کردند، تاکید کرد: امام جمعه میامی نیز روز گذشته واکسن خود را دریافت کرد تا روند واکسیناسیون ائمه جمعه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه سومین مرکز واکسیناسیون کرونا نیز جنب شهربازی شاهرود به زودی افتتاح می‌شود، تاکید کرد: با این مرکز تعداد مراکز شهری شاهرود برای واکسن کرونا به عدد سه می‌رسد در نتیجه می‌توان در تزریق واکسن تسریع کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه توان واکسیناسیون سه هزار نفر در روز در شاهرود و میامی وجود دارد، تاکید کرد: از امروز روند واکسیناسیون خبرنگاران هم در شهرستان‌های تابعه دانشگاه آغاز شده است.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.