تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور خبر داد:
۳۰۰ نیروی محیط بان جدید جذب می شوند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست بابیان اینکه شمار محیط بانان فعلی در کشور ۴۹ درصد از نیاز ما را تأمین می کند، گفت: در حال حاضر با ۵۱ درصد کمبود نیروی محیط بان مواجه هستیم.

به گزارش خبرنگار مرآت، سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان ستاد فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست استان سمنان با بیان اینکه کمبود نیروی محیط بان در کشور یکی از مهم ترین چالش های سازمان حفاظت محیط زیست محسوب می شود، اظهار داشت: در حال حاضر با کمبود ۵۱ درصد نیروی محیط بان در کشور مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه سه هزار و ۵۰۰ نفر محیط بان در کشور مشغول به کار هستند، تصریح کرد: این تعداد ۴۹ درصد از نیاز سازمان محیط زیست را تأمین می کند که باید برای جذب نیروهای جدید اقدامی اساسی انجام شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از برنامه ریزی برای جذب و گزینش نیروهای جدید در سال آینده خبر داد و گفت: به زودی فراخوان به کارگیری ۳۰۰ نیروی محیط بان جدید در سراسر کشور صادر می شود.

محبت خانی بابیان اینکه کمبود نیروی محیط بان سبب شد محیط بانان فعلی ۱۸ روز کار و ۱۲ روز استراحت داشته باشند، خاطرنشان کرد: این امر باعث خستگی و دوری از خانواده محیط بانان شده که با جذب نیروهای جدید این مشکل رفع می شود.

وی از برنامه ریزی برای به کارگیری سه هزار محیط بان در ۱۰ سال آینده خبر داد و اضافه کرد: ۶۰۴ پاسگاه محیط بانی در کشور فعال است که به علت کمبود نیرو هم اکنون ۵۱۷ پاسگاه محیط زیست فعالیت دائمی دارد و از این تعداد ۴۵۰ پاسگاه به صورت شبانه روزی و مابقی به صورت فقط روزانه فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه