تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

  آیت‌الله شاهچراغی:
۱۳ آبان نماد تفکر مبارزه با ظلم است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران علت نام‌گذاری ۱۳ آبان به نام روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی است گفت: ۱۳ آبان ماه نماد تفکر مبارزه با هرگونه ظلم و ستم است.

به گزارش مرآت، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان ماه که در دفتر امام‌جمعه سمنان برگزار شد اظهار داشت: یوم‌الله 13 آبان ماه از ایام‌الله‌های مهمی است که باید گرامی داشته شود.

وی بر لزوم تبلیغات مناسب برای بزرگداشت این روز و برگزاری برنامه‌های مختلف آن تأکید کرد و گفت: ضعف اطلاع‌رسانی در حوزه اجرای برنامه‌های مختلف باید برطرف شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بیان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا راهپیمایی روز 13 آبان ماه لغو است و گرنه همچون سال‌های گذشته برنامه‌های بزرگداشت این روز بزرگ به‌خوبی و با جمعیت کثیری برگزار می‌شد.

آیت‌الله شاهچراغی بیان کرد: روز 13 آبان ماه روز و نماد مبارزه با استکبار جهانی است و باید اهمیت این موضوع برای نسل امروز به نحو درستی تبیین شود.

وی اظهار داشت: در روز 13 آبان نمازگزاران می‌توانند در مساجد در وقت برپایی نماز جماعت تکبیر سر دهند و انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستمی فریاد بزنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان اظهار داشت: روز 13 آبان ماه به دلیل دشمنی‌های پایان‌ناپذیر آمریکا علیه ملت ایران بدین نام نام‌گذاری شده است.

آیت‌الله شاهچراغی بیان کرد: تبیین اهمیت روز مبارزه با استکبار جهانی به دانش آموزان نوجوان و جوان یکی از مهم‌ترین ضروریاتی است که در برهه کنونی باید بدان پرداخته شود تا دانش آموزان در مسیر مبارزه با استکبار ثابت‌قدم باشند.

 

 

 

تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.