تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:    
۱۳۵ هزار خانوار در استان سمنان بسته کمک معیشت دریافت کردند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه ۱۳۵ هزار خانوار استان بسته کمک معیشت دریافت کردند، گفت: این میزان معادل ۶۹ درصد جمعیت استان می‌شود.

به گزارش مرآت،  اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان،  بابیان اینکه از ۱۹۶ هزار و ۷۵۰ خانوار یارانه بگیر استان بیش از ۱۳۵ هزار و ۷۹۱ خانوار بسته کمک معیشت دریافت کردند، ابراز داشت: این میزان معادل ۶۹ درصد جمعیت استان سمنان می‌شود.

وی افزود: کسانی که کمک معیشت دریافت نکرده‌اند از طریق کد دستوری یا سامانه تا ۲۰ آذر فرصت دارند درخواست خود را ارائه دهند و لذا کسانی وارد نشدند به معنای این است که این کمک معیشت را نمی‌خواهند و دیگر مهلت اعتراض نخواهند داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه از زمان اعلام مهلت برای اعتراض به عدم دریافت کمک معیشت در کل کشور ۱۰۲ هزار و ۱۶۷ نفر به صورت حضوری و تلفنی مراجعه کردند، ابراز داشت: در استان این میزان یک هزار و ۳۶۶ نفر بود.

غنیان بابیان اینکه ۷۴۹ نفر به صورت حضوری و ۶۱۷ نفر از طریق تلفنی با ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سطح استان سمنان مرتبط شدند، تصریح کرد: روز اول با ۲۲۸ نفر به صورت تلفنی و ۱۴۹ نفر از طریق حضوری بیشترین مراجعه در سطح استان بود که این میزان در روزهای آخر ۱۶ نفر حضوری و هشت نفر تلفنی به کمترین حد خود رسید.

وی افزود: گیرندگان تسهیلات بیش از سه میلیارد ریال، کارفرمایانی که دست کم سه کارگر دارند و خانواده‌هایی که سالانه سه سفر خارجی غیر زیارتی دارند، دارندگان دو واحد ملکی هم‌زمان، دارا بودن یک واحد مسکونی و خودرو هم‌زمان، ارزش ملکی و خودرو سواری بالا شامل دریافت‌کنندگان کمک معیشتی نیستند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه