دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

طبق آخرین آمارها؛
۱۲۱ بیمار کرونایی در استان سمنان بستری هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، در حال حاضر ۱۲۱ نفر به دلیل بیماری کرونا در سطح بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش مرآت، آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت منتهی به ابتدای روز یکشنبه، خوشبختانه هیچ بیمار کرونایی در سطح استان سمنان جان خود را از دست نداده است اما ۵۱ مورد بیمار جدید کرونایی نیز در سطح استان سمنان شناسایی شدند.

تعداد بیماران بستری در استان سمنان تا ابتدای روز یکشنبه به عدد ۱۲۱ رسید که نسبت به روزهای قبل افزایش نداشته است.

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون در سطح استان سمنان ۲۵ هزار و ۸۲ نفر به این بیماری مبتلا شدند که ۱۷ هزار و ۹۷۹ نفر از این بین به صورت سرپایی مداوا و یا جان خود را از دست دادند و هفت هزار و ۵۷۷ نفر نیز بعد از بستری در بیمارستان بهبود و مرخص شده‌اند. از ابتدای شیوع کرونا در استان سمنان ۹۲۰ نفر در گذشته‌اند.

در ۲۴ ساعت منتهی به ابتدای روز یک‌شنبه همچنین ۱۹ بیمار کرونایی نیز در سطح استان سمنان با بهبودی از بیمارستان مرخص شده‌اند که نسبت به روز قبل بیشتر بوده است.

هم اکنون سه شهرستان استان سمنان شامل سمنان، گرمسار و مهدی‌شهر در وضعیت زرد کرونایی و سه شهرستان دیگر در شرایط آبی قرار دارند و شاهرود و دامغان شهرستان‌های نارنجی استان سمنان هستند، این آمارها نشان از بازگشت دوباره اوج کرونایی در شرق استان سمنان دارد.

رعایت فاصله گذاری اجتماعی، الزامات بهداشتی، شستشوی دستان، دوری از تجمعات و مهمانی‌ها توصیه مهم مسئولان بهداشت و درمان به مردم است. محدودیت‌ها نیز طبق رنگ‌بندی از شنبه مجدداً احیا می‌شوند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.