دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان:
گام نخست محور میامی- جیلان تا تابستان ۱۴۰۰ تکمیل می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: محور میامی-جیلان-کلاته خیج در دور دوم سفر رییس جمهوری اعتبار مصوب داشت که در صورت تخصیص، گام نخست تا پایان خرداد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش مرآت، امیر عمیدی مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: طول مسیر میامی- جیلان- کلاته خیج ۵۳ کیلومتر است که بهسازی و احداث کل این جاده افزون بر ۶۴۸ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که براساس زمان بندی تکمیل این‌ محور در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه ۳۱ کیلومتر از این محور فاقد راه ارتباطی است، تصریح کرد: در گام نخست عملیات اجرایی احداث و بهسازی ۱۴ کیلومتر از محور میامی- جیلان آغاز و تاکنون پنج کیلومتر از آن آسفالت شده است.

عمیدی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح زیرساختی تاکنون ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است، خاطرنشان کرد: در سفر ۲ روزه وزیر راه و شهرسازی به استان سمنان، تامین مالی این طرح در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، محور میامی به جیلان از جمله راه های مواصلاتی است که مسیر ارتباطی به استان گلستان را نزدیک تر می کند، در این راستا به طول  ۱۴ کیلومتر با پیمانکار قرارداد بسته شده است.

دستاوردهای سفر هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: با دستور وزیر راه و شهرسازی، اعتبار لازم جهت تکمیل پل نیمه تمام کالشور در محور میامی- جاجرم  که در بارش های گذشته باعث انسداد محور شریانی فوق شده بود، تخصیص یافت.

عمیدی به وضعیت برفگیر بودن منطقه گردنه خوش ییلاق اشاره نمود و ابراز داشت: وزیر راه و شهرسازی دستور تامین یک دستگاه برف خور، تکمیل و تجهیز راهدارخانه در حال احداث اولنگ را صادر کرد.

وی با بیان اینکه گزارش وضعیت نواقص پروژه های مسکن مهر به وزیر راه و شهرسازی داده شد، اظهار داشت: وزیر، حل مشکلات از جمله تکمیل واحد ها، آسانسور و آماده سازی مسکن های مهر شهرک های کوثر و فدک را با حضور قائم مقام خود در مسکن مهر را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.