شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی استان سمنان خبر داد:

کشف محموله ۲۰ میلیاردی قاچاق از یک کامیونت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف یک میلیون و ۳۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزشی بالغ بر 20 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش مرآت، "عبدالله حسنی"  فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در این خصوص ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با هدایت و پشتیبانی تخصصی و فنی سرنخ هایی از انتقال یک محموله بزرگ قاچاق به دست آوردند. 

 فرمانده انتظامی استان سمنان گفت:در تحقیقات بعدی مشخص شد یک محموله بزرگ سیگار قاچاق از قم به مقصد خراسان بارگیری شده است. 

 حسنی از اعزام چند تیم ویژه برای شناسایی خودروی مورد نظر به محورهای مواصلاتی استان خبر داد و تصریح کرد: سرانجام کامیونت حامل سیگارهای قاچاق در محور آرادان به سرخه شناسایی و با کنترل دقیق در پلیس راه سرخه متوقف شد. 

 این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این کامیونت که با رعایت موازین شرعی و قانونی همچنین رعایت حقوق شهروندی انجام شد یک میلیون و ۳۴۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق را کشف کردند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.