تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

منتخب مردم ورزقان در مجلس در گفتگو با مرآت:
کسانی که در تعلل برای قرنطینه کردن شهرها دخیل بودند، در پیشگاه مردم پاسخگو باشند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
منتخب مردم ورزقان در انتخابات می‌گوید کسانی که برای قرنطینه کردن شهرها تعلل کردند باید در پیشگاه مردم پاسخگو باشند.

اللهوردی دهقانی، منتخب مردم ورزقان در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت با بیان این که رهبر معظم انقلاب انتظار خود را از مجلس یازدهم با انتخاب شعار «جهش تولید» بیان کرده‌اند گفت: «جهش تولید» در یک فرایند عادی اتفاق نمی‌افتد بلکه برای جهش تولید طی یک تا سه سال، به یک حرکت انقلابی در تصمیم‌گیری، قانون‌گذاری و عملکردها نیازمندیم.

دهقانی با تأکید بر این که مشکلات مردم در تأمین معیشت قابل انکار نیست گفت: با این وجود ما در عرصه‌های علمی، نظامی و سیاسی دستاوردهای بزرگی داشته‌ایم و بهبود وضعیت اقتصادی نیز مکمل این دستاوردها خواهد بود.

وی با اشاره به این مطلب که دیگر نباید خود را در قید و بند برخی مقررات و بخش‌نامه‌ها ببینیم گفت: این قید و بندها به مثابه ترمزی در برابر جهش تولید عمل می‌کنند؛ بر این اساس، بازنگری در قوانین امری ضروری خواهد بود.

منتخب مردم ورزقان در انتخابات، تسریع و تشدید حمایت از بخش خصوصی در راستای جهش تولید را امری ضروری خواند و گفت: افزون بر این، کمک به تولیدات دانش‌بنیان، استفاده از ظرفیت‌های علمی و دانشگاهی، ایجاد تحول در دانشگاه‌ها به منظور تولید فن در راستای بهبود وضعیت اقتصادی ضروری است.

دهقانی با بیان این که برای جهش تولید به مدیران بی‌باک و جهادی و انقلابی نیازمندیم گفت: از حوزه کشاورزی گرفته تا حوزه نفت، ظرفیت بسیار فراوانی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد؛ ایران به لحاظ دارا بودن مجموع ذخایر انرژی فسیلی در مقام دوم جهان قرار دارد و این یک فرصت مطلوب است.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیک جغرافیایی ایران در منطقه گفت: ما با 15 کشور مرز آبی و خاکی داریم؛ لذا لازم است بازار 15 کشور همسایه در بخش‌های مزیتی مورد رصد قرار بگیرد؛ در این صورت هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را تحت فشار و تحریم قرار دارد؛ متأسفانه بنا به دلایل مختلفی مدیریت‌ها در این زمینه ضعیف بوده است.

منتخب مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این مطلب که «ایران را باید ایرانی بسازد» گفت: در این راستا باید برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدتی تدوین شود؛ سازمان‌ها و ساختارهای ما برای شرایط تحریم طراحی نشده‌اند اما اکنون شرایط ما استثنایی است؛ بنابراین باید بر پایه داشته‌های خودمان به سمت بهبود اوضاع حرکت کنیم تا دشمنان نتوانند در این فرایند خللی ایجاد کنند.

دهقانی در پاسخ به پرسشی پیرامون کنترل بیماری کرونا در ایران، ضمن قدردانی از همه تلاش‌گرانِ عرصه مبارزه در این حوزه گفت: انتقادها به نحوه کنترل بیماری کرونا بسیار زیاد است و دولت آن‌گونه که باید عمل نکرد و سیاست‌ها و تصمیمات قابل قبولی اتخاذ نکرد.

وی با اشاره به فرمان رهبر انقلاب به نیروهای مسلح برای ورود در موضوع مقابله با کرونا گفت: به نظر من آقای روحانی در ارتباط با عدم قرنطینه شهرها بسیار خطا کردند؛ امکان‌پذیر بود که در ایام تعطیلات شهرها به طور کامل قرنطینه شوند اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد؛ اگر از سه هفته قبل قرنطینه اتفاق می‌افتاد اکنون وضعیت ما بسیار بهتر بود.

منتخب مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 روز قرنطینه شهرها بهتر از درگیری یکساله با این بیماری است؛ اکنون نیز دیر نشده اما کسانی که در تصمیم‌گیری برای عدم قرنطینه کردن شهرها دخیل بودند باید در پیشگاه مردم پاسخگو باشند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه