تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

فراخوان نخست مرآت خطاب به کاندیداها، خبرنگاران، مجریان و عموم مردم؛
کاندیداها برای حضور در ویژه‌برنامه‌ اینترنتی «وقایع انتخابیه» اعلام آمادگی کنند/ صریح و شفاف با کاندیداها در دو بخش «مناظره» و «گفتگو»
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مرآت در نظر دارد ذیل عنوان «وقایع انتخابیه» در دو قالب گفتگو و مناظره به واکاوی برنامه‌های داوطلبان شرکت در انتخابات بپردازد.

به اطلاع داوطلبان کاندیداتوری در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان می‌رساند:

شبکه اطلاع‌رسانی مرآت استان سمنان درنظر دارد ذیل عنوان «وقایع انتخابیه» در دو قالب «گفتگو» و «مناظره» به واکاوی برنامه‌ها، اندیشه‌ها و مواضع داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس بپردازد؛ لذا آن دسته از داوطلبان که در بررسی‌های اولیه، از تأیید صلاحیت خود اطمینان حاصل می‌کنند، می‌توانند از هم‌اکنون برای حضور در شبکه اطلاع‌رسانی مرآت به منظور «ضبط» برنامه‌های مذکور اعلام آمادگی کنند.

چنان‌که اشاره شد این برنامه در دو قالب عمده اجرا خواهد شد؛ نخست، «گفتگو» که در طی آن ضمن طرح پرسش‌های مخاطبان ارجمند، برنامه‌های داوطلبان مورد بررسی و مداقه قرار خواهد گرفت.

و دوم، «مناظره» که طبعا در طی آن، داوطلبان به نقد مواضع یکدیگر خواهند پرداخت. طرف‌های مناظره نیز حسب تصمیماتی که در آینده با اخذ نظر از خود داوطلبان اتخاذ خواهد شد، به دو صورت تعیین می‌شوند:

اول، چنان‌چه هریک از داوطلبان فرد مشخصی را به مناظره فرابخواند، امکان مناظره برای آن دو فراهم خواهد بود.

دوم، چنان‌چه هیچ‌یک از طرف‌ها، دیگری را به مناظره فرانخواند، این امکان وجود دارد که پس از تبادل افکار با داوطلبان و توافق، طرف‌های مناظره‌کننده به واسطه قرعه‌کشی تعیین شوند.

اما فراخوان دوم مرآت خطاب به خبرنگاران و مجریان استان سمنان است. شبکه اطلاع‌رسانی مرآت استان سمنان درنظر دارد هریک از برنامه‌های مناظره خود را با مدیریت و اجرای یکی از خبرنگاران یا مجریان برگزار کند؛ بر این اساس تمامی خبرنگاران و مجریانی که تمایل دارند در این امر مشارکت کنند، می‌توانند با مجموعه مرآت تماس حاصل کنند و در فهرست مجریان برنامه‌ها قرار بگیرند.

و فراخوان سوم؛ از عموم مردم شریف استان دعوت می‌شود تا علاوه بر ارائه پیشنهادات، پرسش‌های خود از کاندیداها را در اختیار شبکه اطلاع‌رسانی مرآت قرار دهند. مرآت خواهد کوشید تا پرسش‌های شهروندان استان را بی‌پرده و صریح با داوطلبان نمایندگی در میان بگذارد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره 09354913253 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه