تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

    
کابینه دوازدهم ادامه کابینه یازدهم است
دبیرکل حزب موتلفه گفت: نوع چینش کابینه و توانایی و دیدگاه‌های آنها نسبت به مسائل کشور نشان می‌دهد اتفاق جدیدی نیفتاده و کابینه دوازدهم ادامه کابینه یازدهم است.

به گزارش سرویس سیاسی مرآت به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان نشست هفتگی دبیران این حزب اظهار داشت: سر شهید حججی چون پرچمی در اهتزاز است که شور انقلابی نسل سوم انقلاب اسلامی را در صیانت از آرمانهای الهی امام خمینی فریاد می‌زند.

وی افزود: شهید حججی نماینده نسلی است که نشان می‌دهد به پیروی از امام حسین(ع) مقتدای آزادگان جهان سرش را در طبق اخلاص و عقیده  خود گذاشته است. نگاه او در هنگام اسارت و نیز هنگامی که به قربانگاه می‌رفت نشان از وقار و سنگینی و سکینه برای ایفای نقش تاریخی او دارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ما او را هرگز از یاد نخواهد برد و تاریخ نام او را به بزرگی یاد خواهد کرد. چرا که او با یاران امام حسین(ع) سلفی گرفته و در قاب ذهن ملت ما همیشه جاودان خواهد بود.

حبیبی در ادامه با اشاره به معرفی کابینه دوازدهم گفت: نوع چینش کابینه و توانایی و دیدگاه‌های آنها نسبت به مسائل کشور نشان می‌دهد اتفاق جدیدی نیفتاده است. کابینه دوازدهم ادامه کابینه یازدهم است و بعید می‌دانم این کابینه بتواند منشور رهبری در مراسم تنفیذ و محورهای آن را همراه وعده‌های رئیس‌جمهور به مردم عملی سازد.

وی تاکید کرد: برخی از وزرای معرفی شده سابقه کاری موفق نداشته‌اند و تجربه کافی هم ندارند. البته برخی از آنها نیز واجد توانمندی لازم هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور اظهار کرد: امروز کشور با تداوم رکود، بیکاری، فساد اقتصادی و بی‌رونقی در فضای کسب و کار روبروست چراکه دولت یازدهم در تغییر ساختار و حل مشکلات اصلی اقتصادی موفقیت چشمگیری نداشت.

وی با اشاره به ابقای وزیر امور خارجه گفت: مطابق آنچه رهبری معظم انقلاب فرمودند دولت دوازدهم باید باب تعامل با دنیا منهای آمریکا را باز نگاه دارد و آمریکا را در صحنه جهانی منزوی کند.

حبیبی به موضع‌گیری‌های احمقانه ترامپ در قبال روسیه و کره شمالی اشاره کرد و گفت: ترامپ قادر به آنچه ادعا می‌کند که جامعه جهانی را می‌تواند مدیریت کند، نیست. وی انقدر موقعیت آمریکا را پایین می‌یابد که ار یک کشور در جنوب آسیا می‌ترسد و هراسناک به هر کاری از جمله تجاوز به آبهای چین دست می‌زند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران، روسیه و کره شمالی و تهدید سایر کشورها زمینه‌ساز فعالیت‌های اقتصادی مشترک بین ایران، روسیه و چین خواهد شد و می‌تواند بازاری با جمعیت نزدیک به دو میلیارد نفر با توانمندی‌های بالا و بی نیاز از آمریکا و اروپا در منطقه پدید بیاورد. این در حالی است که آمریکا و اروپا بشدت دچار بحران‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی هستند.

وی با اشاره به اینکه حجم مسایل و مشکلات کشور نیاز به استفاده از نیروی جهادی در مدیریت‌ها دارد، گفت: دولت دوازدهم باید نشان دهد جایگاه مدیریت جهادی در حل مشکلات مردم چیست. شاخص اصلی کارآمدی دولت این است که وزرا نشان دهند می‌توانند با روحیه جهادی مشکلات را رفع کنند.

حبیبی اظهار کرد: بزودی ترامپ با بهانه‌های مسخره‌ای که می‌گیرد ایران را متهم به نقض برجام می‌کند و از زیربار پذیرش تعهدات آمریکا در برجام خارج می‌شود. دولت باید فکری برای خروج آمریکا از برجام بکند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیروزی‌های بزرگ مقاومت در منطقه تصریح کرد: هر چقدر حجم پیروزی‌ها در منطقه بیشتر شود فشار آمریکایی‌ها هم بیشتر خواهد شد. آمریکایی‌ها باید به این ادراک برسند که جمهوری اسلامی در پسابرجام مصمم‌تر از گذشته در مقابل آنها خواهد ایستاد.

وی همچنین با اشاره به روز مقاومت گفت: امروز مقاومت حرف اول را در منطقه می‌زند. جنگ 33 روزه نشان داد که سونامی شکست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه آغاز شده است و آنها روی خوش در منطقه نخواهند دید.

حبیبی با تسلیت به خانواده‌های شهدای افغانستان، فلسطین و میانمار و سایر کشورهای مقاومت، گفت: این وحشیگری‌ها نشان می‌دهد که ملت‌ها باید در ریشه‌کنی استکبار جهانی همت بیشتری بکار بگیرند و تدبیری برای نجات دنیا از این ظالمان و قاتلان بی‌رحم بیاندیشند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه