شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
پیشنهاد یک میلیون دلاری تیم اروپایی به بیرانوند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بیرانوند که اعتقاد دارد در این سه سال همه کار برای پرسپولیس کرده و بیشترین نقش را در قهرمانی‌های این تیم داشته، هنوز در اندیشه جدایی و پیوستن به یک تیم خارجی است.

به گزارش مرآت، اگر بخواهیم از بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران فقط یک بمب را انتخاب کنیم که انفجار آن می‌تواند به قیمت تغییر سرنوشت یک تیم باشد، فقط می‌توان از علیرضا بیرانوند، گلر تیم فوتبال پرسپولیس نام برد؛ گلری که با وجود بازگشت به تمرینات پرسپولیسی‌ها هنوز نمی‌توان با قطعیت از ماندنش در جمع سرخ‌ها خبر داد و قطعا بیش از هر بازیکنی نبود وی برای قرمزپوشان گران تمام خواهد شد.

در ابتدا اعلام شد ملی‌پوشان پرسپولیس قرار است از ۱۰ تیرماه در تمرینات این تیم حاضر شوند، اما دیر بسته شدن قرارداد کالدرون با پرسپولیس این قرار را به تاخیر انداخت و بازیکنان ملی‌پوش این تیم از یکی دو روز بعد به تدریج به تمرینات سرخ‌پوشان اضافه شدند. در این بین علیرضا بیرانوند، دروازه بان محبوب سرخ‌ها که باید از وی به‌عنوان یکی از ارکان اصلی هت‌تریک قهرمانی پرسپولیس نیز نام ببریم، با توجه به قراردادی که با این تیم دارد در حالی بعد از جلسه با عرب در تمرینات حاضر شد که مشخصا در چهره‌اش نوعی نارضایتی از ماندن در جمع پرسپولیسی‌ها برای فصل آینده دیده می‌شد.

هرچند با حضور علی بیرو در تمرینات، عده‌ای خیال کردند کار ماندن این دروازه‌بان در پرسپولیس تمام شده و حضورش در قفس توری سرخ‌ها برای فصل بعدی قطعی است، اما همان‌طور که قبلا هم در «فرهیختگان» نوشتیم، بیرانوند فقط به واسطه قراردادش با پرسپولیس مجبور است تا پیدا شدن تیمی جدید برای اینکه جریمه‌ای به وی تعلق نگیرد، فعلا در تمرینات حاضر شود و خودش نیز تاکید کرد که طبق قرارداد وظیفه داشته در تمرینات حاضر شود.

بیرانوند که اعتقاد دارد در این سه سال همه کار برای پرسپولیس کرده و بیشترین نقش را در قهرمانی‌های این تیم داشته، هنوز در اندیشه جدایی و پیوستن به یک تیم خارجی است و از سوی دیگر مدیر برنامه‌ها و وکیلش نیز در حال بررسی پیشنهاد‌های مختلف هستند تا این گلر برای فصل بعد در خارج از کشور به میدان برود.

طبق شنیده‌های تیمی از یک لیگ مطرح اروپایی پیشنهادی در حدود یک میلیون دلار برای جذب دروازه‌بان شناخته شده تیم ملی ایران و پرسپولیس ارائه کرده تا این بازیکن برای ادامه دوران بازیگری راهی این تیم شود. البته این گلر باید حدود ۷۰۰ هزار دلار را برای آزادی بند قراردادی که با پرسپولیس دارد به این باشگاه برای فسخ قراردادش پرداخت کند که در صورت تحقق این امر، چیزی در حدود ۳۰۰ هزار دلار و شاید کمی بیشتر (با آپشن‌های قرارداد) به علیرضا بیرانوند تعلق خواهد گرفت.

به این ترتیب اگر این انتقال انجام شود قرمز‌ها که با حفظ نفراتی مثل علیپور و نوراللهی گام مثبتی برای شروع فصل جدید برداشته‌اند با یک چالش جدی مواجه خواهند شد چراکه بعید است بتوانند گلری مطمئن مثل بیرانوند آن هم در این مقطع پیدا کنند.

منبع: فرهیختگان

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه