دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
پرسپولیس به تعهدات خود در قبال رادوشوویچ عمل کرده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اشگاه پرسپولیس طبق توافقات صورت گرفته، اقدامات لازم را برای پرداخت مطالبات دروازه‌بان کروات خود انجام داده است.

به گزارش مرآت ، از زمان حضور جعفر سمیعی در پرسپولیس، مدیریت این باشگاه تقریبا به تعهدات خود در قبال بازیکنان جامه عمل پوشانده است و چندی پیش هم ۱۰ درصد از مطالبات بازیکنان این تیم هم پرداخت شد تا شرایط مالی بازیکنان این تیم کمی نسبت به قبل بهتر شود.

این در حالی بود که با این وجود همچنان صحبت‌هایی مبنی بر مشکلات مالی یکی از بازیکنان پرسپولیس به گوش می‌رسد.

بوژیدار رادوشوویچ تنها بازمانده خارجی‌های پرسپولیس است که فصل گذشته پس از جدایی بیرانوند مقطعی به عنوان دروازه‌بان اول سرخپوشان وظیفه حفاظت از دروازه تیمش را بر عهده داشت اما پس از جذب حامد لک، این دروازه‌بان کروات بار دیگر به روی نیمکت تبعید شد.

ظاهرا تنها مطالبات این دروازه‌بان باقی مانده و که این موضوع هم بعضا خبرساز شده است.

رادو پس از بازگشت تیم از قطر، در دو قسط حدود ۶۴۰۰۰ هزار یورو از باشگاه دریافت کرد و طبق توافقات زمان بعدی دریافتی او به ماه مارچ (فروردین ماه)  باز می‌گردد و آنطور که به نظر می‌رسد باشگاه به تعهدات خود نسبت به این دروازه‌بان عمل کرده است.

با این حال به نظر می‌رسد که حواشی مطالبات رادو بیشتر به شیطنت رسانه‌ای شبیه است چرا که این دروازه‌بان نیز مانند قبل بدون مشکل در تمرینات حاضر می‌شود و همچنان بدون ایجاد حاشیه بابت نیمکت نشینی کار خود را دنبال می‌کند.

ایرنا

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.