تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

فرماندار دامغان خبر داد:
پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به ۱۷۸ طرح روستایی و عشایری در دامغان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار دامغان بابیان اینکه تسهیلات اشتغال‌زایی به ۱۷۸ طرح روستایی و عشایری شهرستان پرداخت شد، گفت: این طرح‌ها برای ۳۲۵ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

به گزارش مرآت، علی‌اصغر مجد رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری دامغان ضمن بیان اینکه تسهیلات اشتغال‌زایی به ۱۷۸ طرح روستایی و عشایری دامغان پرداخت شد، ابراز داشت: برای این تعداد طرح روستایی و عشایری تاکنون تسهیلاتی بالغ‌بر ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سطح شهرستان پرداخت‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه با پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری برای ۳۲۵ نفر شغل ایجادشده است، اضافه کرد: بر اساس میزان پرداختی‌ها، دامغان رتبه دوم استان سمنان را به خود اختصاص داده است.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری دامغان بابیان اینکه تعداد اشتغال تعهد شده در این شهرستان یک هزار و ۱۳۵ نفر را شامل می‌شود، ابراز داشت: این میزان از رشد ۱۰۱ برابری میزان تعهد اشتغال در دامغان حکایت دارد.

مجد با اشاره به اینکه هفت‌دستگاه اجرایی دامغان متولی ایجاد اشتغال مشاغل خانگی بودند، تصریح کرد: صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، جهاد کشاورزی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرهنگ و ارشاد اسلامی متولیان ایجاد و راه‌اندازی طرح‌های مشاغل خانگی در شهرستان را شامل می‌شوند.

مجد با اشاره به نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان سال رونق تولید، تصریح کرد: تسهیلات مشاغل خانگی تا سقف ۲۰ میلیون تومان قابل پرداخت است و متقاضیان می‌توانند در سامانه تسهیلات مشاغل خانگی ثبت‌نام کنند.

وی افزود: موضوع اطلاع‌رسانی به مردم و متقاضیان درزمینهٔ جذب تسهیلات اشتغال خانگی بر نظارت دقیق بر اجرای طرح‌ها مهم است و دستگاه‌های اجرایی متولی باید به همراه میزان پیشرفت طرح‌ها به‌صورت ماهیانه به فرمانداری گزارش آن ارائه شود.

مهر

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه