تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان در جلسه شورای اداری استان:
پاسخگویی مدیران به رسانه ها و مطالبات مردمی بیشتر شود/ امیدواریم شورای نگهبان در بررسی های مجدد، امکان حضور همه جریانات را فراهم کند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس ستاد انتخابات استان سمنان با تاکید بر موضوع رقابت و نقش شورای نگهبان در این خصوص گفت: امیدواریم در بررسی های مجدد شورای نگهبان امکان حضور نمایندگانی از همه جریانات سیاسی و اجتماعی فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مرآت، حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در جلسه شورای اداری استان سمنان 4 اصل مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را محور ستاد انتخابات عنوان کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته با حفظ بی طرفی در خدمت همه داوطلبانف هواداران و آحاد مردم در برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور باشیم.

خجسته پور، آگاه سازی و جلب اعتماد مردم را از لوازم افزایش مشارکت در انتخابات برشمرد و گفت: لازم است جایگاه مجلس و تاثیر مشارکت را برای مردم تشریح و تبیین کنیم که در این میان رسانه ها، نخبگان و صاحبان تریبون نقش بسزایی دارند.
وی با تاکید بر نقش مسئولان در جلب اعتماد مردم گفت: رضایت مردم از خدمات و اقدامات صورت گرفته ضروری است و مدیران و مسئولان استان اعتماد مردم نسبت به خدماتی که ارائه شده جلب کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان، مدیران را به پاسخگویی به جراید و رسانه ها توصیه کرد و گفت: پاسخگویی دستگاه ها به رسانه ها در جلب اعتماد افکار عمومی موثر بوده و با تلاش در جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید و ارائه گزارش به مردم در راستای جلب اعتماد ضروری است.

خجسته پور با بیان اینکه حضور مسئولان در میان مردنم پررنگ تر شود اظهار کرد: هریک از مدیران و دستگاه ها جامعه مخاطبی دارند و مسئولان با حضور مستمر در بین مردم پاسخگوی مطالبات آن ها باشند.

وی با اشاره به ماده 11 قانون انتخابات مجلس و لزوم همکاری همه دستگاه ها در برگزاری انتخابات گفت: با تاکید معاون اول رئیس جمهور همه دستگاه ها مکلفند امکانات و نیروهای خودرا در اختیار ستاد انتخابات قرار داده که خوشبختانه دستگاه های استان تاکنون همکاری خوبی داشته اند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان با تاکید بر موضوع رقابت و نقش شورای نگهبان در این خصوص گفت: امیدواریم در بررسی های مجدد شورای نگهبان امکان حضور نمایندگانی از همه جریانات سیاسی و اجتماعی فراهم شود تا شاهد حضور پرشورتر و رقابتی تر شدن انتخابات باشیم.

انتهای پیام/ن

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه