دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
٧٠ مبتلا به کرونا در استان سمنان بستری هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان کسی را در استان سمنان نگرفت و اکنون ٧٠ نفر مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گزارش مرآت، کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان شامگاه شنبه با ارائه آخرین آمار شیوع این ویروس در استان اعلام کرد: ۴۷ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان  شناسایی شد و مجموع آمار بیماران کووید ۱۹ در این استان از ابتدا تا به امروز به ۲۱ هزار و ۸۰۰ نفر رسید.

بنابر این گزارش، ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان کسی را در استان سمنان نگرفت و بر این اساس از ابتدای شیوع کرونا تا ظهر امروز شنبه تعداد جانباختگان این بیماری در استان به ۸۷۶ نفر باقی ماند و ۱۵ هزار و ۱۸۱ نفر تاکنون به صورت سرپایی درمان شدند. 

طبق اعلام این کمیته، موارد بهبودی و ترخیص بیماران کووید ۱۹ در این استان به ۶ هزار و ۹۹۰ نفر رسید. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان نیز گفت: از ابتدای بروز و شیوع کرونا تاکنون ۱۵ هزار و ۷۰۴ مورد مثبت بیماری کووید١٩ بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده اند. 

نوید دانایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته (از ۲۶ الی ۲۷ دی ماه) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند و بدین ترتیب مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به چهار هزار و ۳۱۵ نفر رسید و ۱۱ هزار و ۳۸۹ بیمار نیز به صورت سرپایی شناسایی شدند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید۱۹ به سه هزار و ۶۲۸ نفر رسید و از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون ۶۴۵ نفر فوت شدند. 
شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر، سرخه، دامغان،گرمسار و آرادان مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم‌پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان هستند. 

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور روز شنبه در مورد آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایران گفت: با فوت ۹۶ ‌بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری در کشور به ۵۶ هزار و ۷۱۷ ‌نفر رسید. 

سیما سادات لاری اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۷ دی ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۶  هزار و  ۱۰۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و  ۵۸۱ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۲۴ هزار و  ۳۹۵ نفر رسید.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.