دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

ادامه واکنش‌ها به گزارش مرآت:
ورود بهزیستی و مکاتبه با اداره کل به منظور تأمین اعتبار سمعک/ پرونده پرستو در اولویت پیگیری‌ها
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بهزیستی، نهاد متولی و حامی پرستو دو روز پس‌ از انتشار گزارش مرآت، از این مادر و دختر دعوت به عمل آورد و طی نشستی با حضور سرپرست اداره بهزیستی شهرستان، رئیس امور مالی و مددکار این قهرمان، مسائل و مشکلات وی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مرآت، پس از انتشار گزارشی در خصوص تکواندوکارِ  ملی‌پوش، پرستو باقری که مهم‌ترین مطالبه‌ وی از مسئولان و نهاد حامی‌اش تأمین سمعک برای ادامه تحصیل، عنوان شده بود،  شاهد واکنش‌هایی از چند  مسئول ورزشی استان، بوده‌ایم.

ناهید امیدی ، سرپرست معاونت ورزش بانوان، احمد اخلاقی، رئیس هیأت تکواندوی استان و سمیه میراج رئیس هیأت ناشنوایان استان، از جمله افرادی بودند که پس از انتشار گزارش مرآت، پاسخ به مطالبه پرستو را مورد تأکید قرار دادند.

بهزیستی، نهاد متولی و حامی پرستو نیز  دو روز پس‌ از انتشار گزارش مرآت، از این مادر و دختر دعوت به عمل آورد و طی نشستی با حضور سرپرست اداره بهزیستی شهرستان، رئیس امور مالی و مددکار این قهرمان، مسائل و مشکلات  وی مورد بررسی قرار گرفت.

 نرجس درخشنده سرپرست اداره بهزیستی شهرستان، طی تماسی با مرآت، درباره آخرین اقدام این نهاد در پاسخ به مطالبه پرستو،  گفت: به منظور تخصیص اعتبار سمعک،  مکاتباتی با اداره کل صورت گرفته و پرونده پرستو در اولویت رسیدگی قرار گرفت.

وی بیان کرد: مقرر شد، پیش فاکتور خرید سمعک از سوی خانواده پرستو،  به اداره شهرستان تحویل و طبق قوانین و دستورالعمل های سازمان، هزینه خرید سمعک تأمین شود.

پرستو ملی‌پوش تکواندوکاری است که عناوین قهرمان، و نائب قهرمانی و فنی‌ترین بازیکن کشور را در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده است.

خبرگزاری مرآت ضمن قدردانی از این اقدام بهزیستی تا تحقق کامل مطالبه پرستو، پیگیر این موضوع خواهد بود.

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.