تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

سرپرست سازمان صمت استان:    
هیچ‌گونه کمبود کالاهای ضروری در استان سمنان وجود ندارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به ذخیره محصولات استراتژیک در استان گفت: هیچ‌گونه کمبود کالاهای ضروری در استان وجود ندارد.

به گزارش مرآت،  علی تشنه دل  سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، با بیان اینکه بازرسی از توزیع کالا از مبدأ تا مصرف برای جلوگیری از دپو و احتکار کالاهای اساسی در این ایام تشدید شده است، اظهار داشت: ذخایر استراتژیک استان بسیار مطلوب است و هیچ‌گونه کمبودی در بحث اقلام و کالاهای ضروری در استان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه ذخیره‌سازی میوه ایام عید در استان سمنان آغاز شده است، افزود: تاکنون یک هزار و ۱۰۰ تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در انبارهای استان ذخیره‌سازی شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان بابیان اینکه از این میزان میوه ذخیره‌شده ۶۰۲ تن پرتقال و ۳۱۹ تن سیب است، تصریح کرد: طرح نظارتی و پایش بازار ویژه نوروز ۹۹ از اول اسفندماه در سطح استان آغاز شد و تا ۱۵ فروردین‌ماه ادامه دارد.

تشنه دل با اشاره به شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: بازرسی از واحدهای تولیدکننده مواد ضدعفونی‌کننده و داروخانه‌ها به‌منظور جلوگیری از ایجاد جو روانی به‌صورت جدی دنبال می‌شود.

وی گفت: طی بازرسی‌های صورت گرفته با کمبود الکل به‌عنوان مواد اولیه در واحدهای تولیدی مواد ضدعفونی‌کننده مواجه شدیم که برای حل این موضوع کمیته‌ای با محوریت دانشگاه علوم پزشکی و با حضور دستگاه‌های مرتبط تشکیل و این موارد سریعاً پیگیری می‌شود.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه