شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل هواشناسی استان سمنان؛

هواشناسی سمنان به دلیل وزش باد شدید هشدار زرد اعلام کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار زرد گفت: طی امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر رشد ابر و در ارتفاعات و نواحی شمالی احتمال بارش های پراکنده باران و در برخی نقاط به ویژه نیمه شرقی، نواحی مرکزی و شمالی استان وزش باد شدید و بسیار شدید و گرد و خاک پیش

به گزارش مرآت، ایرج مصطفوی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: بر اساس تحلیل آخرین تصاویر ماهواره و نقشه‌های پیش‌یابی، از فردا دمای هوا بین پنج تا هشت درجه کاهش نسبی می‌یابد.

وی افزود: طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه جوی نسبتا پایدار گاهی با رشد ابر و در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط به ویژه نواحی شرقی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

مصطفوی گفت: احتمال خسارات ناشی از باد شدید و کاهش دید افقی وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان توصیه کرد: پرهیز از تردد و توقف در زیر درختان خشک و کهنسال و ساختمان های درحال ساخت، روشن کردن آتش در مزارع و مراتع و جنگل‌ها، توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و کوهنوردی و صعود به ارتفاعات توصیه می شود.

وی افزود: سردترین نقطه استان سمنان در پنج روز آینده، رضوان با دمای هوای ۹ درجه سانتی‌گراد و گرمترین نقطه استان، ایوانکی و آرادان با ۳۶ درجه سانتی‌گراد است.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: بیشینه و کمینه هوای مرکز استان در پنج روز آینده نیز ۳۵ و ۲۲ درجه سانتی‌گراد است.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.