تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس دانشگاه سمنان:     
نخستین محقق دوره پسادکتری دانشگاه سمنان پذیرش شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه سمنان گفت: نخستین محقق دوره پسادکتری دانشگاه سمنان در رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی پذیرش و مشغول فعالیت در این دانشگاه شد.

به گزارش مرآت، مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان گفت: محمد همت اسفه دانش آموخته مهندسی مکانیک با گرایش تبدیل انرژی، به عنوان نخستین محقق پسادکتری پذیرفته شده در دانشگاه سمنان است و سیف الله سعدالدین استاد دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه استاد پذیرنده این محقق پسادکتری است.
وی افزود: محقق پسادکتری پذیرش شده و استاد پذیرنده، در 2 سال متوالی موفق شدند در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان بر اساس شاخص های اساسی علم ISI – ESI در سال های 2017 و 2018 معرفی شوند.
وی با بیان این که زمینه های تحقیقات و فناوری در دانشگاه سمنان فراهم است، تصریح کرد: نخستین دوره پسادکتری در دانشگاه سمنان با توجه به سوابق پژوهشی محقق و استاد در زمینه تخصصی نانو سیالات انجام می شود.
نصیری زرندی خاطرنشان کرد: دانشگاه سمنان به منظور استفاده از ظرفیت های موجود برای انجام طرح های اولویت‌ دار و تقاضا محور از میان فارغ‌ التحصیلان مقطع دکتری پس از بررسی درخواست متقاضیان مطابق با قوانین و مقررات موجود محقق پسادکتری جذب می کند.
رئیس دانشگاه سمنان اظهار داشت: مدت زمان دوره های پسادکتری در این دانشگاه یک سال بوده و در صورت موفقیت آمیز بودن فعالیت های متقاضی و موافقت استاد راهنما، گروه و دانشکده مربوطه قابل تمدید برای یک ‌سال دیگر خواهد بود.
 دانشگاه سمنان از نظر علمی و پژوهشی رتبه سیزدهم کشور را دارد، حدود 12 هزار دانشجو شامل پنج هزار دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی، هفت هزار دانشجو در مقطع کارشناسی و بقیه در مقطع کاردانی در دانشگاه سمنان تحصیل می‌کنند.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه