شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

استناد روابط عمومی شهرداری به خبر سال گذشته شهردار در واکنش به گزارش مرآت؛
ناظم‌رضوی: شورا و شهرداری نمی‌توانند به تنهایی عهده‌دار مسئولیت باشند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
شهردار سمنان:«در زمینه پاسداشت و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، فقط شورا و شهرداری به تنهایی نمی‌توانند عهده‌دار مسئولیت باشند.»

به گزارش خبرنگار مرآت، پس از انتشار گزارش مرآت در خصوص عدم توجه نهادها به مزار شهدای گمنام در پارک کوهستان با وجود گذشت حدود 280 از برگزاری آیین تدفین شهدا، پیام‌های گوناگونی پیرامون مشخص کردن سهم نهادها در ساخت یادمان برای شهدا به مرآت ارسال شد. سرهنگ سلامی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار مرآت عنوان کرده بود که شهرداری پیشتر قول داده بود که بلافاصله پس از تدفین، اقدام به ساخت یادمان کند.

خبرنگار مرآت دیدگاه روابط عمومی شهرداری سمنان را نیز در ارتباط با گزارش پیشین جویا شد. مدیر روابط عمومی شهرداری سمنان در واکنش به گزارش مرآت، به سخنان شهردار سمنان در اواخر دی‌ماه سال گذشته استناد کرد. شهردار سمنان اظهار کرده بود که «در زمینه پاسداشت و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، فقط شورا و شهرداری به تنهایی نمی‌توانند عهده‌دار مسئولیت باشند بلکه مشارکت تمامی ادارات و سازمان‌های فرهنگی شهر و استان لازم است و در این راستا باید هم‌افزایی صورت بگیرد.»

شهردار سمنان همچنین بیان کرده بود:«تا کنون شهرداری برای ساخت یادمان شهرداری گمنام پارک کوهستان اقدامات اولیه را انجام داده است؛ از دستگاه‌های همسو می‌خواهیم تا نقش خود را در ساخت این یادمان بیشتر ایفا کنند.»

ناظم رضوی تصریح کرده بود:«حرمت و جایگاه و شأن این شهیدان با ساخت المان مناسب فرهنگی باید در جامعه حفظ شود.»

باید دید سرانجام، نهادهای متولی، دست به کار بسامان کردن وضعیت مزار شهدای گمنام پارک کوهستان خواهند شد یا همچنان انتظار برای ایفای نقش نهادهای مختلف ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه