تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

قائم‌مقام ستاد برگزاری نماز جمعه سمنان:    
مکان اقامه نماز جمعه سمنان تغییر یافت / مردم به مسجد امام خمینی بروند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
قائم‌مقام ستاد برگزاری نماز جمعه سمنان از تغییر مکان اقامه این آئین عبادی سیاسی در سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت، علی مهرزاد، اظهار داشت: نمازگزاران سمنانی نماز جمعه این هفته را که روز بیست و دوم آذرماه است در مکان جدید اقامه می‌کنند.

وی با بیان اینکه نماز جمعه سمنان تاکنون هر هفته در مصلی بزرگ این شهر اقامه می‌شد خاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا، تصمیم بر این شد تا از این پس نماز جمعه مرکز استان سمنان در مسجد امام خمینی این شهر اقامه شود.

قائم‌مقام ستاد برگزاری نماز جمعه سمنان با اشاره به اینکه مصلی بزرگ سمنان زیرساخت‌های لازم گرمایشی برای اقامه نماز جمعه در شرایط آب و هوایی زمستانی را ندارد اضافه کرد: با توجه به برودت هوای سمنان در هفته‌های اخیر و به‌منظور آسایش هر چه بیشتر شهروندان به مکان جدید انتقال‌یافته است.

مهرزاد با دعوت از عموم مردم سمنان برای حضور در آئین عبادی، سیاسی نماز جمعه در مکان جدید گفت: از مردم سمنان می‌خواهیم تا مانند همیشه وحدت ناگسستنی خود را با صفوف به هم فشرده نماز جمعه نشان دهند.

تسنیم

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه