دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
مهدی‌پور: بوکسوری که زنگ تفریح شود به مسابقات جهانی‌ نمی‌بریم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرمربی تیم بوکس جوانان گفت: بوکسوری که در مسابقات جوانان جهان برای حریفان زنگ تفریح باشد را به لهستان نخواهیم برد.

 به گزارش مرآت مهدی‌پور  در خصوص آغاز تمرینات تیم بوکس جوانان در کیش، اظهار داشت: اردوی دوهفته‌ای را در کیش برای ملی پوشان در نظر گرفتیم. هم اکنون در جزیره می‌توانیم به نحو مطلوب و مناسبی تمرینات میدانی را داشته باشیم. برهمین اساس امروز از اعضای کادر فنی و ملی‌پوشان تست PCR گرفته شد و فردا (چهارشنبه 24 دی ماه) تمرینات را آغاز می‌کنیم. طبق برنامه‌ریزی که داشتیم اردوهای آماده‌سازی تیم جوانان تا اردیبهشت 1400 برای شرکت در مسابقات جهانی ادامه خواهد داشت. بر اساس اعلام فدراسیون جهانی به طور حتم این مسابقات در لهستان برگزار می شود. 

وی در پاسخ به این سوال که چند بوکسور به لهستان اعزام می‌شوند، تاکید کرد: برای اردوی کیش 12 نفر را دعوت کرده‌ایم. در هر مرحله از اردو تعدادی از نفرات کمتر می‌شوند تا به 10 بوکسور برسند. باید با تمرکز جلو برویم و نفرات را به بهترین شکل آماده مسابقات جهانی کنیم. امکان دارد در 10 وزن، 6 نفر  را به لهستان اعزام کنیم.

سرمربی تیم ملی بوکس جوانان کشورمان با اشاره به اینکه نفراتی به مسابقات اعزام می شوند که در حد و اندازه جهانی باشند، خاطرنشان کرد: برای کادر فنی خیلی مهم است که نفراتی به مسابقات جهانی اعزام شوند تا عملکرد و توان زیادی برای مصاف با حریفان خود در این رقابتهای سطح بالا داشته باشند. بوکسوری که در مسابقات جوانان  جهان برای حریفان زنگ تفریح باشد را به لهستان نخواهیم برد.

فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.