تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان:    
مناطق روستایی استان سمنان صاحب کتابخانه عمومی می‌شوند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان با تأکید بر لزوم ارتقای سرانه مطالعه در استان گفت: کتابخانه عمومی در مناطق روستایی احداث می‌شود.

به گزارش مرآت،  مهدی صمیمیان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان، با بیان اینکه کتابخانه‌ها کانون ارتباط اجتماعی هستند، اظهار داشت: برای ارتقای سرانه مطالعه، کتابخانه‌های عمومی در مناطق روستایی استان احداث می‌شود.

وی با اشاره به پروژه احداث یک باب کتابخانه در روستای خیرآباد بیان کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی مشترک برای ترویج فرهنگ مطالعه در روستاها در دستور کار قرار دارد و در این راستا کتابخانه‌های عمومی نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان بابیان اینکه کتابخانه‌ کانونی است که موجب تبادل سواد و دانش می‌شود، تصریح کرد: تقویت زیرساخت‌ها و افزایش سرانه کتابخانه‌های عمومی نقش مؤثری در ارتقای سرانه مطالعه در استان ایفا می‌کند.

صمیمیان با اشاره به اینکه همکاری و تعامل دهیاری‌ها در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تقویت می‌شود، خاطرنشان کرد: احداث کتابخانه‌های عمومی در مناطق روستایی سبب ایجاد پویایی و ارتقای سطح علمی روستانشینان می‌شود.

ترویج فرهنگ مطالعه در استان سمنان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در نیمه ابتدایی سال جاری ۳۷۱ هزار جلد کتاب از کتابخانه‌های عمومی استان امانت‌گرفته شده است، اظهار داشت: این آمار نسبت به سال گذشته دو درصد افزایش داشت.

حسین شاکری بابیان اینکه یک‌میلیون و ۸۷۰ هزار و ۷۴ نسخه کتاب در کتابخانه‌های عمومی استان سمنان وجود دارد، اضافه کرد: بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود برای ارتقای سرانه مطالعه و نهادینه شدن فرهنگ مطالعه در فرهنگ عمومی مردم این منطقه از دیگر اولویت‌های مهم این نهاد است.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه