دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
معاوضه ستاره‌های میلان و یوونتوس در پایان فصل
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تیم‌های فوتبال میلان و یوونتوس قصد دارند رومانیولی و برناردسکی را با هم معاوضه کنند.

به گزارش مرآت ، به نقل از سایت گل، تیم‌های فوتبال میلان و یوونتوس در پایان فصل برای معاوضه آلسیو رومانیولی، کاپیتان روسونری و فدریکو برناردسکی، هافبک یووه مذاکره خواهند کرد.

یوونتوس به مدافع مستحکم میلان که بازوبند کاپیتانی این تیم را هم می‌بندد علاقه دارد و می‌خواهد او را جانشین جورجیو کیلینی کند؛ به همین دلیل به جای پول نقد قصد دارد برناردسکی را که در این فصل افت شدیدی کرده است، راهی میلان کند.

با توجه به این که فقط یک سال از قرارداد هر ۲ بازیکن باقی مانده و هر ۲ تقریبا هم قیمت هستند، به نظر می‌رسد میلان هم اگر نتواند قرارداد رومانیولی را تمدید کند، از این پیشنهاد استقبال خواهد کرد.

خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.