شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 وزیر کشور:   
مسئولان اجرایی انتخابات مُر قانون را رعایت کنند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
 وزیر کشور گفت: امیدواریم انتخابات سالم و پرشوری داشته باشیم و از مسئولان اجرایی انتخابات درخواست می‌کنم که مُر قانون را رعایت کنند.

به گزارش مرآت، صبح امروز و همزمان با ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از ستاد انتخابات بازدید کرد.

این ثبت نام از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است و تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در این بازدید «رحمانی فضلی» را همراهی می‌کند.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در حاشیه ستاد انتخابات وزارت کشور اظهار کرد: تاکنون حدود ۳۷۸ نفر برای ثبت‌نام به وزارت کشور مراجعه کردند و امیدواریم انتخابات سالم و پرشوری داشته باشیم. از مسئولان اجرایی انتخابات درخواست می‌کنم که مُر قانون را رعایت کنند.

او تصریح کرد: با هماهنگی‌های لازم که میان شورای نگهبان و همه دستگاه‌های اجرایی و آمادگی لازم در ۲۰۸ فرمانداری که حوزه‌های انتخابیه هستند ایجاد شد ثبت‌نام‌ها در حال انجام است.

وزیر کشور افزود: امیدوارم این دوره از انتخابات مجلس پرتوان و در حد نظام جمهوری اسلامی باشد.

رحمانی‌فضلی با اشاره به تغییر استانداران و فرمانداران بیان کرد: اصل، بنا و عقل بر این است که در شرایط انتخابات و اجرای آن در حوزه مدیریت ثبات برقرار باشد؛ برخی نظرات در رسانه‌ها مطرح شده بود که جابه‌جایی‌ها احتمالا در حوزه انتخابیه شائبه حمایت از کسی را در پی داشته باشد. این موضوع به این معنی نیست که اگر کسی در حوزه مسئولیت اشتباهی کند با او برخورد نمی‌شود. ما در کنار اهمیت به ثبات مدیریت، با کسانی که تخلفی انجام دهند برخورد و مسئولان متخلف را عزل می‌کنیم.

وزیر کشور تأکید کرد: امروز حکم سرپرستی تمام فرمانداران را صادر کردم تا مشکلی در اجرای انتخابات پیش نیاید.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه